Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 

від 30.08.2005 р. N 34-48-68

Головному редактору Міжнародного спеціалізованого журналу "Папір та Життя"
П. В. Зайцеву
01054, м. Київ,
вул. Воровського, 33, поверх 7 


 

Щодо набрання чинності Законом України від 23 червня 2005 р. N 2715-IV "Про внесення змін до Митного тарифу України"

 

Шановний Павле Володимировичу!

У Міністерстві юстиції України розглянуто Ваше звернення від 09.08.2005 N 45 щодо набрання чинності Законом України від 23 червня 2005 р. N 2715-IV "Про внесення змін до Митного тарифу України", частина якого була опублікована в газеті "Урядовий кур'єр" від 6 серпня 2005 р. N 145, і повідомляється наступне.

Виходячи з вимог статті 57 Конституції України, закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом.

Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, є не чинними.

На думку Міністерства юстиції України, вимоги статті 57 Конституції України можна вважати виконаними у разі, якщо нормативно-правовий акт опубліковано повністю.

Відповідно до частин 1 та 4 статті 9 Митного кодексу, закони України з питань митної справи набирають чинності через десять днів з дня їх офіційного оприлюднення, якщо інше не передбачено самим законом, але не раніше дня їх офіційного опублікування.

Закон України від 23 червня 2005 р. N 2715-IV "Про внесення змін до Митного тарифу України" опубліковано в бюлетені "Офіційний вісник України" від 19 серпня 2005 року N 31 та набирає чинності з 30 серпня 2005 року.

Водночас роз'яснюємо, що статтею 1 Указу Президента України від 10 червня 1997 року N 503 "Про порядок офіційного оприлюднення нормативно-правових актів та набрання ними чинності" визначено, що закони України, інші акти Верховної Ради України, акти Президента України, Кабінету Міністрів України не пізніше як у п'ятнадцятиденний строк після їх прийняття у встановленому порядку і підписання підлягають оприлюдненню державною мовою в офіційних друкованих виданнях.

Офіційними друкованими виданнями є:

- "Офіційний вісник України";

- газета "Урядовий кур'єр".

Офіційними друкованими виданнями, в яких здійснюється офіційне оприлюднення законів та інших актів Верховної Ради України, є також газета "Голос України" та "Відомості Верховної Ради України".

З огляду на вищенаведене сайт газети "Урядовий кур'єр" не є джерелом офіційного оприлюднення нормативно-правових актів.

З повагою,

 

Заступник Міністра 

Л. М. Горбунова 


 

Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.