Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! СУПЕР-ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ! Покупцям, які придбають до 01.05.2019 року інформаційну систему «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ», на акційних умовах пропонується оновлення баз даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавних стандартів України" та/або "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив, в тому числі «Нового підходу»..." Докладніше...

Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook (RUS)

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

від 14 вересня 2005 року N 471

Про затвердження документів з питань стандартизації фармацевтичної продукції

 

Згідно з Законом України "Про концепцію загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу", відповідно до Положення про Державну службу лікарських засобів і виробів медичного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.06.2003 N 789 (із змінами), наказую:

1. Затвердити стандарт Міністерства охорони здоров'я України "Фармацевтична продукція. Система стандартизації" СТ МОЗУ 42-1.0:2005.

2. Встановити, що стандарт Міністерства охорони здоров'я України "Фармацевтична продукція. Система стандартизації"" СТ МОЗУ 42-1.0:2005 вводиться в дію з 01.01.2006.

3. ДП "Державний навчальний центр з належної виробничої/дистриб'ютерської практики" організувати роботи з навчання положень стандарту Міністерства охорони здоров'я України "Фармацевтична продукція. Система стандартизації" СТ МОЗУ 42-1.0:2005.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В. О. Рибчука.

 

Міністр 

М. Є. Поліщук 


Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2019, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені