Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Про визнання наказу Держстандарту України від 10 січня 1999 року N 2 "Про затвердження Порядку впровадження модульного підходу оцінки відповідності з урахуванням вимог директив Європейського Союзу" таким, що втратив чинність

 

Наказ Державного комітету України з питань
технічного регулювання та споживчої політики
від 6 жовтня 2005 року N 288

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
24 жовтня 2005 р. за N 1251/11531

На виконання Указу Президента України від 1 червня 2005 року N 901 "Про деякі заходи щодо забезпечення здійснення державної регуляторної політики" та враховуючи, що модульний підхід оцінки відповідності запроваджений постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2003 року N 1585 "Про затвердження Технічного регламенту модулів оцінки відповідності та вимог щодо маркування національним знаком відповідності, які застосовуються в технічних регламентах з підтвердження відповідності", НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Держстандарту України від 10 січня 1999 року N 2 "Про затвердження Порядку впровадження модульного підходу оцінки відповідності з урахуванням вимог директив Європейського Союзу", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11 лютого 1999 року за N 95/3388.

2. Управлінню підтвердження відповідності (Сердюков О. Я.) у п'ятиденний термін забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності через десять днів після реєстрації в Міністерстві юстиції України.

4. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на директора Департаменту технічного регулювання Держспоживстандарту України Баб'яка О. М.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держспоживстандарту України Вівчарика В. П.

 

Голова 

М. Негрич 

ПОГОДЖЕНО: 

 

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
А. В. Дашкевич
 

Міністр економіки України 

А. Яценюк 


 

Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.