Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА

 

від 18 серпня 2005 р. N 759

Київ

Про порядок використання коштів державного бюджету для здійснення державного нагляду за додержанням стандартів, норм та правил, державного метрологічного нагляду

 

Відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2005 рік" Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити, що кошти державного бюджету, передбачені за програмою "Державний нагляд за додержанням стандартів, державний метрологічний нагляд та заходи, пов'язані з виконанням державних завдань у сфері метрології" (далі - бюджетна програма), використовуються згідно з річним планом проведення перевірки додержання стандартів, норм та правил, здійснення державного метрологічного нагляду, що розробляється Держспоживстандартом за встановленою ним формою.

Роботи, пов'язані з використанням коштів бюджетної програми, проводяться на підставі договору, укладеного між Держспоживстандартом і відповідним регіональним центром стандартизації, метрології та сертифікації, до якого додається річний план.

Фінансування робіт за бюджетною програмою здійснюється в межах помісячного обсягу асигнувань, визначених Мінфіном.

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 


 

Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.