Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ... Орієнтовна ціна за одну сторінку стандарту складає 57 гривень до 30.06.2024 р. та може змінюватись.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Про внесення змін до наказу Держстандарту України від 30.10.2001 N 526 "Про затвердження Типового положення про апеляційні комісії при уповноважених органах із сертифікації та порядок розгляду ними скарг"

 

Наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики
від 3 березня 2006 року N 65

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 березня 2006 р. за N 321/12195

Відповідно до Законів України "Про підтвердження відповідності" та "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" НАКАЗУЮ:

1. Унести до наказу Держстандарту України від 30.10.2001 N 526 "Про затвердження Типового положення про апеляційні комісії при уповноважених органах із сертифікації та порядок розгляду ними скарг", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.2001 за N 1074/6265 (далі - наказ), такі зміни:

1.1. У тексті наказу та Типового положення слова "уповноважені органи із сертифікації" у всіх відмінках замінити словами "призначені органи з оцінки відповідності" у відповідному відмінку.

1.2. У тексті Типового положення слова "уповноважений центральний орган виконавчої влади у сфері підтвердження відповідності" у всіх відмінках замінити словами "центральний орган виконавчої влади з питань оцінки відповідності" у відповідному відмінку.

2. Департаменту технічного регулювання (Баб'як О. М.) у встановленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Державному підприємству "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (Філіпчук Г. Г.) після державної реєстрації цього наказу в Міністерстві юстиції України забезпечити його публікацію.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Вівчарика В. П.

 

Голова 

М. Негрич 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Державного комітету
України з питань регуляторної
політики та підприємництва
 

 
 
А. В. Дашкевич
 

Перший заступник Міністра
економіки України
 

 
А. Максюта
 


 

 

Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  LeoMetr 2  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.