Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ

НАКАЗ

 

від 26 лютого 2007 року N 39

Про затвердження національного стандарту

 

Відповідно до Закону України "Про стандартизацію" та з метою досягнення консенсусу і опробування положень національного стандарту наказую:

1. Внести зміни до наказу Держспоживстандарту від 28 лютого 2006 р. N 54 "Про затвердження національних стандартів, змін до них, внесення змін до наказу Держспоживстандарту від 30.04.2004 N 86 та скасування нормативних документів":

у пункті 1 підпункту "а" позицію один, а саме:

ДСТУ 4518:2006

Продукти харчові. Споживче марковання. Загальні правила
- Вперше


 

вважати такою, що втратила чинність.

2. Затвердити пробний стандарт з наданням чинності з 1 червня 2007 року до 1 січня 2008 року з подальшим наглядом щодо ефективності його застосування та впровадження:

ДСТУ-П 4518:2006

Продукти харчові. Споживче марковання. Загальні правила
- Вперше


 

3. Державному підприємству "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" доопрацювати зазначений вище національний стандарт з урахуванням зауважень та пропозицій за період його застосування та представити на затвердження в установленому порядку.

4. Державному підприємству "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (Цициліано О. Д.) забезпечити опублікування цього наказу у черговому виданні щомісячного інформаційного покажчика "Стандарти".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Черепкова С. Т.

 

Т. в. о. Голови

І. Саєвич


 

Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.