Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

від 18 листопада 2008 року N 517

Про прийняття національного стандарту

 

З метою удосконалення нормативної бази у будівельному комплексі України та на підставі рішення Науково-технічної ради Мінрегіонбуду від 30 жовтня 2008 N 144 наказую:

1. Прийняти з наданням чинності з 1 травня 2009 року національний стандарт ДСТУ-Н Б Д.1.1-8:2008 "Кошторисна документація. Правила визначення вартості наукових та науково-технічних робіт у будівництві", розроблений Державним науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій (НДІБК).

2. Управлінню технічного регулювання у будівництві (Барзилович Д. В.) передати до ДП "Укрархбудінформ" як фондоутримувача сформовану справу національного стандарту відповідно до Положення про фонд нормативних документів у сферах містобудування, будівництва та промисловості будівельних матеріалів, затвердженого наказом Держбуду від 25.02.2005 N 41 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.03.2005 за N 305/10585.

3. ДП "Укрархбудінформ" (Чеснок В. М.):

3.1. Забезпечити державну реєстрацію вказаного національного стандарту у термін, визначений ДСТУ 1.6:2004.

3.2. Забезпечити видання зазначеного національного стандарту.

3.3. Надати обов'язкові безоплатні типографського видання примірники зазначеного національного стандарту одержувачам, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2002 N 608 "Про порядок доставляння обов'язкових примірників документів" і спільним наказом Держспоживстандарту України та Держбуду України від 24.02.2003 N 27/12.

4. Доручити розповсюдження зазначеного національного стандарту ДП "Укрархбудінформ" (Чеснок В. М.) та НДІБК (Кривошеєв П. І.) на умовах угоди, укладеної з ДП "Укрархбудінформ", щодо гарантії його розповсюдження згідно із замовленнями видавця, за умови використання коштів, одержаних від реалізації стандарту, на виконання робіт зі стандартизації, розвиток науково-технічної бази (стаття 19 Закону України "Про стандартизацію").

5. Супровід ДСТУ-Н Б Д.1.1-8:2008 "Кошторисна документація. Правила визначення вартості наукових та науково-технічних робіт у будівництві" доручити НДІБК як базовій організації з науково-технічної діяльності за визначеним напрямком.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра А. Ф. Ткачука.

 

Міністр 

В. Куйбіда 


Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.