Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ТА СПОЖИВЧОЇ ПОЛІТИКИ
МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

від 29 січня 2009 року N 43/76

Про затвердження Плану спільних дій з впровадження Технічного регламенту водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі

 

Відповідно до Закону України "Про стандарти, технічні регламенти та процедури оцінки відповідності" та з метою створення умов для виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2008 р. N 748 "Про затвердження Технічного регламенту водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі", яка набирає чинності з 08.03.2009 р., наказуємо:

1. Затвердити План спільних дій з впровадження Технічного регламенту водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі (додається).

2. Забезпечити опублікування цього наказу:

- генеральному директору державного підприємства "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" Корчевній Л. О. в черговому виданні щомісячного інформаційного покажчика "Стандарти";

- директору Департаменту науково-технічного та інноваційно-інвестиційного забезпечення Ноговіцину О. В. в "Інформаційному бюлетені Міністерства промислової політики України з стандартизації, метрології та управління якістю".

3. Відповідальність за виконання цього наказу покласти на начальника Управління технічного регулювання Держспоживстандарту України Сердюкова О. Я. та директора Департаменту науково-технічного, інноваційного забезпечення Мінпромполітики України Ноговіцина О. В.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держспоживстандарту України Черепкова С. Т. та заступника Міністра Мінпромполітики України Грищенка С. Г.

 

Голова Державного комітету
України з питань технічного
регулювання та споживчої політики
 

 
 
Л. Лосюк
 

Міністр промислової політики
України
 

 
В. Новицький
 


 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Держспоживстандарту України та Мінпромполітики України
від 29 січня 2009 р. N 43/76 


 

ПЛАН СПІЛЬНИХ ДІЙ
з впровадження Технічного регламенту водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі

 

 

Найменування дії 

Відповідальні за виконання 

Строк виконання 

1. Проведення наради з приводу остаточного впровадження Технічного регламенту за участю виробників водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі, представників призначених органів з оцінки відповідності та випробувальних лабораторій. 

Мінпромполітики
Держспоживстандарт 

лютий 2009 року 

2. Опублікування актуалізованого Переліку національних стандартів, добровільне застосування яких є доказом відповідності водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі, вимогам Технічного регламенту. 

Держспоживстандарт 

лютий 2009 року 

3. Опублікування Переліку призначених органів з оцінки відповідності водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі. 

Держспоживстандарт
Мінпромполітики 

лютий 2009 року 

4. Підготовка проекту наказу Держспоживстандарту про визнання наказу Держспоживстандарту від 31.12.2003 р. N 277 "Про затвердження Технічного регламенту з підтвердження відповідності приладів вимогам ККД нових водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі" таким, що втратив чинність. 

Держспоживстандарт 

лютий 2009 року 

5. Вирішення питання митного оформлення імпортних водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі, на які поширюється Технічний регламент. 

Держспоживстандарт
Мінпромполітики
Державна митна служба 

II квартал 2009 року 

6. Сприяння застосуванню підприємствами вимог Технічного регламенту шляхом створення консультаційно-методичного центру, проведення нарад, семінарів тощо. 

Мінпромполітики
Держспоживстандарт 

починаючи з 08.03.2009 

7. Встановлення перехідного періоду застосування Технічного регламенту шляхом здійснення оцінки відповідності водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі, або вимогам Технічного регламенту, або в Системі УкрСЕПРО. 

Мінпромполітики
Держспоживстандарт 

з 08.03.2009 по 08.03.10 рік 

8. Залучення органів державного нагляду за додержанням стандартів, норм і правил, а також захисту прав споживачів для контролю за відповідністю водогрійних котлів, що працюють на рідкому чи газоподібному паливі, вимогам Технічного регламенту до прийняття Закону України "Про ринковий нагляд". 

Держспоживстандарт
Мінпромполітики 

починаючи з II півріччя 2009 року - 1 


 

 

Начальник Управління
технічного регулювання
Держспоживстандарту України
 

 
 
О. Я. Сердюков
 

Директор Департаменту
науково-технічного, інноваційного
забезпечення Мінпромполітики України
 

 
 
О. В. Ноговіцин
 

 


Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.