Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА

 

від 21 жовтня 2009 р. N 1206

Київ

Про затвердження Порядку внесення плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам і доповнення додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25 червня 2001 р. N 702

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок внесення плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам, що додається.

2. Доповнити додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 червня 2001 р. N 702 "Про порядок використання коштів, отриманих органами державної влади від надання ними послуг відповідно до законодавства, та їх розміри" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 26, ст. 1178) такою позицією:

"Мінрегіонбуд 

Держархбудінспекція та її територіальні органи 

витрати, пов'язані з видачею сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам 

100 відсотків надходжень, одержаних від плати за видачу сертифіката відповідності". 


 

 

Прем'єр-міністр України 

Ю. ТИМОШЕНКО 


 

Інд. 21

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 жовтня 2009 р. N 1206 


 

ПОРЯДОК
внесення плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам

 

1. Цей Порядок визначає механізм внесення плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам (далі - сертифікат).

Дія цього Порядку поширюється на фізичних осіб (далі - забудовник), які до 31 грудня 2010 р. подали заяву про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, споруджених у період з 5 серпня 1992 р. до 1 січня 2008 р. без дозволу на виконання будівельних робіт.

2. Плата за видачу сертифіката вноситься забудовником у розмірах, визначених у додатку, шляхом перерахування коштів через банківські установи та/або відділення поштового зв'язку.

Підтвердженням внесення плати за видачу сертифіката є платіжне доручення з позначкою про дату проведення платежу або касовий документ установи банку чи відділення поштового зв'язку, які прийняли платіж.

Відповідальність за правильність визначення суми платежу несе забудовник.

Кошти, одержані як плата за видачу сертифіката, зараховуються на спеціальний рахунок Держархбудінспекції, відкритий в органі Державного казначейства.

3. Сертифікат видається забудовникові після внесення в повному обсязі плати за його видачу.

У разі прийняття рішення про відмову у видачі сертифіката плата не справляється.

4. Контроль за обліком коштів, одержаних за видачу сертифікатів, їх цільовим використанням, правильністю застосування розміру плати за надання зазначених послуг здійснюють у межах своїх повноважень органи, на які згідно із законодавством покладені такі функції.

 

Додаток
до Порядку 


 

РОЗМІРИ
плати за видачу сертифіката відповідності державним будівельним нормам, стандартам та правилам

 

 

Тип об'єкта, що приймається в експлуатацію 

Розмір плати за видачу сертифіката*, мінімальної заробітної плати 

1. Приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки загальною площею до 200 кв. метрів включно, кількість надземних поверхів, яких не перевищує двох, з господарськими спорудами і будівлями загальною площею до 100 кв. метрів включно 

0,1 

2. Приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки загальною площею до 350 кв. метрів включно з господарськими спорудами і будівлями загальною площею до 150 кв. метрів включно 

0,3 

3. Приватні житлові будинки садибного типу, дачні та садові будинки загальною площею більш як 350 кв. метрів з господарськими спорудами і будівлями 

0,6 


 

____________
*
Розміри плати за видачу сертифіката визначено відповідно до типу об'єкта, що приймається в експлуатацію, та з урахуванням витрат, пов'язаних з розглядом та аналізом працівниками інспекцій державного архітектурно-будівельного контролю, поданих документів, оформленням та видачею сертифіката, у тому числі витрат на енергоносії та оренду приміщень.

____________

 


Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.