Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ... Орієнтовна ціна за одну сторінку стандарту складає 57 гривень до 30.06.2024 р. та може змінюватись.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 19 травня 2010 р. N 1077-р

Київ

Про затвердження плану першочергових заходів щодо реформування державної системи санітарного та фітосанітарного контролю

 

1. Затвердити план першочергових заходів щодо реформування державної системи санітарного та фітосанітарного контролю (далі - план заходів), що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади:

забезпечити виконання плану заходів у межах бюджетних призначень, передбачених Державним бюджетом України на 2010 рік, а також інших не заборонених законодавством джерел;

подавати щомісяця до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України інформацію про стан виконання плану заходів.

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 


 

Інд. 52

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 19 травня 2010 р. N 1077-р 


 

ПЛАН
першочергових заходів щодо реформування державної
системи санітарного та фітосанітарного контролю

 

1. Розробити у разі необхідності відповідні проекти актів Кабінету Міністрів України та прийняти спільні накази щодо механізму здійснення державного контролю та нагляду на всіх етапах виробництва харчових продуктів та їх обігу, зокрема з метою уникнення дублювання функцій центральних органів виконавчої влади.

МОЗ, Мінагрополітики, Держкомветмедицини, Держспоживстандарт, Мін'юст, Держкомпідприємництво. 

Липень 2010 року. 


 

2. Оптимізувати кількість відомчих лабораторій для підвищення ефективності здійснення функцій держави стосовно забезпечення безпечності харчових продуктів та визначити перелік відомчих лабораторій, які зобов'язані пройти міжнародні процедури акредитації.

МОЗ, Мінагрополітики, Держкомветмедицини, Держспоживстандарт.  

Травень 2010 року. 


 

3. Переглянути процедуру та критерії уповноваження лабораторій для здійснення державного контролю та нагляду на підставі статті 9 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", передбачивши можливість проведення досліджень в лабораторіях, акредитованих Національним агентством з акредитації.

МОЗ, Держкомветмедицини, Мінагрополітики, Держспоживстандарт, Національне агентство з акредитації, Держкомпідприємництво. 

Липень 2010 року. 


 

4. Прийняти нормативно-правові акти щодо посилення державного нагляду за впровадженням в обов'язковому порядку виробниками та продавцями (постачальниками) харчових продуктів системи НАССР (Система аналізу ризиків та контролю (регулювання) у критичних точках) (далі - система НАССР) або аналогічних систем забезпечення безпечності та якості харчових продуктів.

МОЗ, Мінагрополітики, Держкомветмедицини, Держспоживстандарт, Держкомпідприємництво. 

Червень 2010 року. 


 

5. Передбачити у відомчих нормативно-правових актах спрощення механізму державного контролю та нагляду за виробниками та продавцями (постачальниками) харчових продуктів, які використовують належним чином систему НАССР або аналогічні системи забезпечення безпечності та якості харчових продуктів.

МОЗ, Мінагрополітики, Держкомветмедицини, Держспоживстандарт, Держкомпідприємництво. 

Липень 2010 року. 


 

6. Внести на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо механізму економічного стимулювання вітчизняних виробників харчових продуктів до впровадження на виробництві системи НАССР або аналогічних систем забезпечення безпечності та якості харчових продуктів.

Мінагрополітики, Мінекономіки, Держспоживстандарт, Держкомпідприємництво. 

Липень 2010 року. 


 

____________


Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  LeoMetr 2  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.