Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

УВАГА! СУПЕР-ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ! Покупцям, які придбають до 01.05.2019 року інформаційну систему «ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ», на акційних умовах пропонується оновлення баз даних "Електронний каталог бібліографічних описів національних та міждержавних стандартів України" та/або "Електронний Реєстр Технічних регламентів України та пов’язаних з ними Європейських Директив, в тому числі «Нового підходу»..." Докладніше...

Новини Нормативні акти Реєстрація Магазин Контакти Пошук Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook (RUS)

 

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.09.2015 р. N 40-401-16/8143

Державна архітектурно-будівельна інспекція України в межах компетенції розглянула ваш лист та повідомляє.

Законами України "Про основи містобудування", "Про архітектурну діяльність" та "Про регулювання містобудівної діяльності" визначено, що будівельні роботи на об'єкті повинні здійснюватися відповідно до затвердженої проектної документації, державних стандартів, норм і правил у порядку, визначеному Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" (в т. ч. статтями 26 та 34).

Відповідно до п. 19 Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 N 45:

"Обґрунтовані відхилення від будівельних норм, що забезпечують дотримання встановлених вимог безпеки у спосіб, не передбачений будівельними нормами, можуть бути погоджені суб'єктом нормування відповідно до встановленого ним порядку.".

При цьому повідомляємо, що питання забезпечення доступності будинків та споруд для маломобільних груп населення (в т. ч. людей з інвалідністю) досить актуальне. Зокрема вимоги щодо створення безперешкодного доступу людей з інвалідністю до об'єктів соціальної інфраструктури передбачені положеннями Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" та Конвенції ООН про права інвалідів.

 

Голова

О. В. Кудрявцев

 


Назад

 


Продукція та послуги

Супровід продуктів

Автоматизовані системи

Посилання

Клієнти

Допомога

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

Rambler's Top100

  

Rambler's Top100 

 

Copyright © 2004 - 2019, ЛЕОНОРМ. Усі права застережені