Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ЛИСТ

від 21.06.2016 р. N 15-1-2-6/4304

Щодо здійснення контролю харчових продуктів

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. N 260-р погоджено пропозицію Міністерства аграрної політики та продовольства щодо можливості забезпечення здійснення покладених на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів постановою Кабінету Міністрів України від 2 вересня 2015 р. N 667 "Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" функцій і повноважень Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів, Державної санітарно-епідеміологічної служби, що припиняються.

Статтею 319 Митного кодексу України визначено, що товари, що переміщуються через митний кордон України, крім митного контролю, можуть підлягати державному санітарно-епідеміологічному, ветеринарно-санітарному, фітосанітарному, екологічному та радіологічному контролю.

Таким чином, Держпродспоживслужба відповідно до повноважень здійснює державний санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний та фітосанітарний контроль.

З метою забезпечення оптимізації діяльності посадових осіб Держпродспоживслужби по здійсненню заходів державного контролю вантажів з харчовими продуктами під час проведення державного контролю просимо врахувати наступне:

1. У випадку проходження державного контролю харчових продуктів (за кодом УКТЗЕД), включених до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю), у разі переміщення їх через митний кордон України (далі - Перелік), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. N 1031, згідно з яким для цих товарів передбачено проведення державного санітарно-епідеміологічного та ветеринарно-санітарного контролю, зазначений контроль може обмежуватися здійсненням лише ветеринарно-санітарного контролю, про що ставиться відповідна відмітка (штамп) на товаросупровідному документі.

2. У випадку проходження державного контролю харчових продуктів, включених до Переліку товарів, що підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю), у разі переміщення їх через митний кордон України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2011 р. N 1031, для яких у зазначеному Переліку передбачено проходження державного санітарно-епідеміологічного контролю і не передбачений ветеринарно-санітарний контроль, проводиться державний санітарно-епідеміологічний контроль. Після завершення державного санітарно-епідеміологічного контролю на товаросупровідному документі проставляється відповідна відмітка (штамп).

 

Голова

В. Лапа


Назад

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.