Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 січня 2016 р. N 59-р

Київ

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції оптимізації мережі державних лабораторій

1. Затвердити план заходів щодо реалізації Концепції оптимізації мережі державних лабораторій (далі - план заходів), що додається.

2. Установити, що план заходів не поширюється на державні лабораторії, що здійснюють випробування для цілей державного нагляду (контролю) за харчовими продуктами.

3. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади:

забезпечити виконання плану заходів;

подавати до 15 липня і 15 січня Міністерству економічного розвитку і торгівлі інформацію про стан виконання плану заходів для її узагальнення та подання до 30 липня і 30 січня Кабінетові Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 18

 

ПЛАН
заходів щодо реалізації Концепції оптимізації мережі державних лабораторій

1. Розробити і внести в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України законопроекти стосовно внесення змін до законодавчих актів, якими визначено повноваження центральних органів виконавчої влади щодо здійснення державного нагляду (контролю) та надання адміністративних послуг, в яких, зокрема, передбачити:

встановлення вимог до визначення технічної компетентності та незалежності державних лабораторій (у тому числі експертних установ, що здійснюють випробування) (далі - державні лабораторії), результати діяльності яких використовуються або можуть бути використані під час реалізації державної політики щодо здійснення державного нагляду (контролю) та надання адміністративних послуг;

у разі потреби - положення щодо використання результатів випробувань, проведених державними лабораторіями, а також приватними лабораторіями (у разі відсутності конфлікту інтересів).

2. Провести аналіз діяльності державних лабораторій, результати діяльності яких використовуються під час реалізації державної політики щодо здійснення державного нагляду (контролю) та надання адміністративних послуг, з метою формування оптимальної мережі зазначених лабораторій і за результатами аналізу визначити перелік державних лабораторій, що підлягають реорганізації або ліквідації.

3. Затвердити порядок перевірки кваліфікації лабораторій шляхом проведення міжлабораторних звірень з урахуванням вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17043 "Оцінка відповідності. Загальні вимоги до перевірки кваліфікації лабораторій".

4. Забезпечити здійснення за зверненням.

____________


Назад


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.