Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ 8327:2015 "Метрологія. Густина рідини. Методика виконання вимірювань із застосуванням пікнометрів"
  Цей стандарт поширюється на методику виконання вимірювань густини рідини із застосуванням пікнометрів і встановлює, з урахуванням вимог ГОСТ 8.010, порядок виконання вимірювання густини рідини, похибки засобів вимірювальної техніки, які застосовують під час вимірювання, в реальних умовах, похибку вимірювання, вимоги до оформлення результатів вимірювання.
  Розробник: Національний науковий центр «Інститут метрології» (ННЦ «Інститут метрології», м. Харків) Мінекономрозвитку України та Український державний центр стандартизації та сертифікації (ДЦ «Украгростандартсертифікація», м. Київ) Мінагрополітики України
  .
  Стандарт  набув  чинності  2017-07-01.
  Кількість сторінок документу = 10

 • ДСТУ EN 1062-3:2015 "Фарби та лаки. Лакофарбові матеріали та системи покриттів для зовнішніх матеріальних і бетонних поверхонь.Частина 3. Визначення водопроникності"
  Стандарт установлює метод визначення водопроникності для води у рідкому стані лакофарбових покриттів, систем покриттів і подібних матеріалів, призначених для зовнішніх мінеральних поверхонь, що класифікуються відповідно до EN 1062-1. Метод прийнятний для покриттів і систем покриттів на пористих поверхнях таких, як цегла, бетон і штукатурка. Описаний у цьому стандарті метод випробування не дає точних результатів, якщо водопроникність w більше ніж 0,5 кг/(м2∙год0,5).
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Лаки та фарби» (ТК 168)
  .
  Стандарт  набув  чинності  2023-02-01.
  Кількість сторінок документу = 8

 • ДСТУ EN 12352:2019 "Устатковання для регулювання дорожнього руху. Світлові попереждувальні та убезпечувальні пристрої"
  Цей стандарт установлює вимоги щодо окремих типів електричних світловипромінювальних пристроїв, які називають світловими попереджувальними та убезпечувальними пристроями, що випромінюють стале або ритмічно пульсуюче світло одного кольору, і залежно від свого кольору та розташування використовують для попередження, інформування чи скеровування учасників дорожнього руху. У стандарті визначено вимоги щодо візуальних, конструкційних й експлуатаційних характеристик та відповідних методів випробування, які потрібно використовувати. Для монтування зазначених пристроїв застосовують устаткування, встановлене в зоні організації дорожнього руху. Цей стандарт не застосовний до освітлювальних пристроїв, призначених для передавання повідомлень додатковими засобами (наприклад, дорожніх знаків зі змінною інформацією) чи основних сигналів (наприклад, дорожніх світлофорів), або тих, які охоплено правилами користування зовнішніми світловими приладами транспортного засобу. У цьому стандарті не розглянуто горизонтальні навантаження, оскільки встановлення дорожнього устаткування передбачено стандартними способами, які мають бути стійкими до дії горизонтальних навантажень, але вони не охоплені сферою застосування цього стандарту.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «КРОК»
  .
  Стандарт  набув  чинності  2023-02-01.
  Кількість сторінок документу = 31

 • ДСТУ 8421:2015 "Стовпи дерев’яні для шпалер виноградників і садів плодових культур. Загальні технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на дерев’яні стовпи, призначені для установлення шпалер на виноградниках і в садах плодових культур у зонах виноградарства і садівництва України.
  Розробник: Державне підприємство «Проектно-конструкторський технологічний інститут «Плод-машпроект», Національний інститут винограду і вина «Магарач»
  .
  Стандарт  набув  чинності  2017-07-01.
  Кількість сторінок документу = 10

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.