Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Увага! З 24.03.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту буде складати 46 грн. Встигніть придбати офіційні копії стандартів за ціною 40 грн. за 1 сторінку, яка діє в НІЦ "ЛЕОНОРМ" до 24.03.2023 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 50549-1:2022 "Вимоги до генерувальних установок, призначених для паралельного під’єднання до розподільчих мереж. Частина 1. Під’єднання до розподільчої мережі низької напруги. Генерувальні установки до типу В включно"
  Цей стандарт встановлює технічні вимоги до захисних функцій та експлуатаційні можливості генерувальних установок, призначених для роботи в низьковольтних розподільчих мережах. Незалежно від виду джерела енергії та наявності навантажень у мережі виробника вимоги цього стандарту застосовні до генерувальних установок, генерувальних модулів, електричних машин і електронного обладнання, які відповідають таким умовам:
  - перетворення енергії з будь-якого джерела енергії на електроенергію змінного струму;
  - генерування потужностей модулів типу В або менших за потужністю відповідно до Регламенту комісії (ЄС) 2016/631, враховуючи національне впровадження рішення щодо обмежень потужності між типами А і В та типами В і С;
  - які під’єднані та їх експлуатують в мережі розподілення змінного струму низької напруги.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Керування енергетичними системами та пов’язані з ним процеси інформаційної взаємодії» (ТК 162).
  Стандарт  набув  чинності  2023-03-01.
  Кількість сторінок документу = 62

 • ДСТУ 4856:2022 "Продукція безалкогольної промисловості. Правила приймання та методи відбирання проб"
  Цей стандарт поширюється на продукцію безалкогольної промисловості (рідкі безалкогольні напої, концентрати безалкогольних напоїв у споживчій тарі: сиропи, концентрати квасного сусла, концентрати та екстракти, колер тощо) і встановлює правила приймання та методи відбирання проб.
  Стандарт  набув  чинності  2023-03-01.
  Кількість сторінок документу = 9

 • ДСТУ 7340:2022 "Відсів від полірування та аспірації. Суміш зернова та відсів зерновий. Технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на відсів від полірування та аспірації й суміш зернову та відсів зерновий, що одержують як залишки під час виробництва пивоварного солоду та пива і які використовують як кормовий матеріал для подальшого перероблення в сільському господарстві тощо.
  Стандарт  набув  чинності  2023-03-01.
  Кількість сторінок документу = 11

 • ДСТУ 9195:2022 "Швидкоспоруджувані захисні споруди цивільного захисту модульного типу. Основні положення"
  Цей стандарт установлює основні вимоги до проектування та виготовлення швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту модульного типу, готових до використання за призначенням, та їхніх окремих конструкцій (блок-модулів), з яких монтують (складають) та будують такі споруди у готовий виріб, а також способів забезпечення їх необхідними захисними властивостями. Цей стандарт не встановлює вимог до проектування захисних споруд цивільного захисту, що здійснюють відповідно до вимог ДБН В.2.2-5.
  Стандарт  набув  чинності  2023-03-01.
  Кількість сторінок документу = 15

 • ДСТУ 9193:2022 "Система нормування у будівництві. Настанова щодо застосування параметричного методу нормування у будівництві"
  Цей стандарт установлює принципи застосування параметричного методу нормування у будівництві. Його застосовують при формуванні нормативних вимог до будівель і споруд, інженерних та конструктивних систем об’єктів будівництва та при встановленні вимог до планування територій.
  Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
  Кількість сторінок документу = 19

 • ДСТУ 9197:2022 "Засоби індивідуального захисту. Шоломи протиударні. Загальні технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на шоломи протиударні, що призначені для захисту голови співробітників органів правопорядку під час виконання ними службових обов’язків у ситуаціях громадського безладу від ударів засобами ручної атаки і визначає загальні технічні вимоги до механічних і експлуатаційних властивостей захисних протиударних шоломів, надає терміни і визначення понять, які в ньому вжиті і встановлює, вимоги до маркування, пакування, комплектування, правила приймання та методи випробування шоломів і його складових  частин.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Продукція спеціального призначення» (ТК 184).
  Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
  Кількість сторінок документу = 26

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.