Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

В НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 38,50 грн. та є однією з найнижчих в Україні. Увага! НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов з 01.05.2022 р. на спрощену систему оподаткування (єдиний податок третьої групи за ставкою 2%), та звільняється від обов’язку нарахування та сплати ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ EN 62841-4-2:2020 (EN 62841-4-2:2019, IDT; IEC 62841-4-2:2017, MOD) "Інструменти ручні електро механічні, переносні інструменти і машини для газонів та садів. Безпека. Частина 4-2. Додаткові вимоги до тримерів для живоплоту"
    Цей стандарт поширюється на ручні тримери для живоплоту, які призначені для використання одним оператором для підстригання живоплоту та кущів, включаючи тримери для живоплоту з розширеним радіусом дії з максимальною довжиною 3,5 м.
    Стандарт не поширюється:
    - на тримери для живоплоту з обертовим лезом;
    - на машини для підстригання трави ножичного типу.
    Машини для підстригання трави ножичного типу охоплено IEC 60335-2-94.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація електропобутових машин та приладів» (ТК 13).
    Стандарт набуде чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 76

  • ДСТУ EN IEC 60934:2021 (EN IEC 60934:2019, IDT; IEC 60934:2019, IDT) "Вимикачі для устатковання автоматичні"
    Цей тандарт поширюється на контактні комутаційні апарати, названі «автоматичні вимикачі для устатковання» (далі - вимикачі) побутової та аналогічної призначеності. Відповідно до цього стандарту, вимикачі призначено для забезпечення захисту кіл в електричному устаткованні разом з їхніми складниками (наприклад, двигуни, трансформатори, внутрішня проводка). Цей стандарт охоплює також вимикачі, застосовувані для захисту електрообладнання в разі зниженої напруги та/або перенапруги. Цей стандарт охоплює також вимикачі, які придатні для роз’єднування.
    Примітка. Термін «устатковання» охоплює електроприлади.
    Вимикачі не застосовують для захисту від надструмів проводки будівель.
    Вимикачі відповідно до цього стандарту мають:
    - номінальну напругу не більше ніж 440 В змінного струму (між фазами) та/або не більше ніж 250 В постійного струму;
    - номінальний струм не більше ніж 125 А;
    - максимальний допустимий струм за короткого замикання (Icn) принаймні 6 * In (вимикачі для змінного струму) та 4 * In (вимикачі для постійного струму), але не більше ніж 3 000 А.
    Вимикачі можуть мати умовний номінальний струм короткого замикання Inc у поєднанні з визначеним захисним пристроєм від короткого замикання (ПЗКЗ). Настанову щодо координування вимикача, поєднаного в одному колі з ПЗКЗ, наведено в додатку F. Для вимикачів, що мають ступінь захисту вище ніж IP20 згідно з IEC 60529, у разі застосування в місцях, де переважають небезпечні навколишні умови (наприклад, підвищена вологість, тепло або холод чи осадження пилу) та в небезпечних місцях(наприклад, там, де можуть відбуватися вибухи), можуть знадобитися спеціальні конструкції.
    Цей стандарт містить усі вимоги, необхідні для забезпечення дотримання
    експлуатаційних характеристик, що визначені для цих пристроїв випробуваннями типу. Він також містить подробиці щодо вимог та методів випробувань, необхідних для забезпечення відтворюваності результатів випробувань.
    Цей стандарт визначає:
    a) характеристики вимикачів;
    b) умови, яким вимикачі мають відповідати щодо:
    1) їхньої роботи та поведінки в нормальних умовах експлуатації;
    2) їхньої роботи та поведінки в разі перевантаги;
    3) їхньої роботи та поведінки в разі коротких замикань аж до досягнення значення їхньої номінальної комутаційної здатності за короткого замикання;
    4) їхніх електроізоляційних характеристик;
    c) випробування, призначені для підтвердження того, що ці умови виконано, а методи прийнятні для випробування;
    d) дані, які потрібно маркувати на апаратах;
    e) послідовності випробувань, які треба провести, та кількість зразків, що їх треба надати для цілей сертифікації;
    f) приймально-здавальні випробування, які треба провести для виявлення неприпустимих змін у матеріалах або виготовленні, які можуть вплинути на безпеку.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Силові перетворювачі» (ТК 31).
    Стандарт набуде чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 107

  • ДСТУ EN ISO 18497:2020 (EN ISO 18497:2018, IDT; ISO 18497:2018, IDT) "Сільськогосподарські машини та трактори. Вимоги щодо безпечності високоавтоматизованих сільськогосподарських машин. Принципи проектування"
    Цей стандарт установлює принципи проектування високоавтоматизованих технологій сільськогосподарських польових робіт високоавтоматизованими машинами і транспортними засобами (наприклад, сільськогосподарські трактори, системи тракторних агрегатів, знаряддя та самохідна техніка). Крім того, він містить настанови щодо типу інформації про безпечну практику роботи (охоплюючи інформацію щодо залишкових ризиків), яку має надавати виробник.
    Метою цього стандарту є сприяння впровадженню вимог щодо безпеки, засобів перевіряння та інформації для забезпечення належного рівня безпечності сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів, а також самохідних машин з функціями, що дозволяють високоавтоматизовані операції.Цей стандарт розглядає всі суттєві небезпеки, небезпечні ситуації та випадки, що стосуються сільськогосподарських та лісогосподарських тракторів і самохідних машин з високоавтоматизованими функціями польових операцій під час їх використання за призначеністю та за умов нецільового використання, які розумно передбачені виробником, під час звичайного експлуатування та обслуговування.
    Примітка 1. Хоча цей стандарт містить принципи проектування, перевіряння, валідації та надання інформації щодо використання високоавтоматизованої сільськогосподарської машини (HAAM), детальна специфікація вимог щодо конкретного їх застосування буде залежати від машини та умов її експлуатування. Тому принципи проектування, наведені в цьому документі, мають бути розширені для конкретних HAAM за допомогою використання відповідних
    стандартів (типу C), якщо такі є, або виробником машини з оцінюванням ризику. Така додаткова деталізація вимог щодо проектування, перевіряння, валідації або інформації для використання виходить за межі сфери
    застосування цього документа.
    Примітка 2. Вимоги щодо безпеки для певних машин, які не пов’язані з їх високоавтоматизованою роботою, можуть бути представлені в стандартах типу С до цих машин.
    Цей документ не застосовний до:
    - лісогосподарської техніки;
    - пересувної, напівпересувної або стаціонарної техніки, що її використовують для роботи у дворах або приміщеннях тваринницьких ферм;
    - роботи на дорогах загального користування, зокрема відповідні вимоги до систем гальмування та рульового керування.
    Примітка 3. Стосовно знарядь (наприклад, їх конкретної конструкції, функцій) та з’єднань зв’язку між тракторами та знаряддями, можуть бути актуальними додаткові ризики та вимагати додаткових заходів. Такі додаткові заходи виходять за сферу застосування цього документа і відповідає за це виробник.Цей стандарт не поширюється на сільськогосподарські та лісогосподарські трактори, системи тракторних агрегатів, знаряддя та самохідні машини, виготовлені до дати його опублікування.
    Розробник:Технічний комітет стандартизації «Трактори і сільськогосподарські машини» (ТК 69).
    Стандарт набуде чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 24

  • ДСТУ EN 16564:2021 (EN 16564:2020, IDT) "Машини та установки для видобутку й оброблювання природного каміння. Безпека. Вимоги до пиляльних і фрезерних верстатів мостового типу, зокрема з числовим програмним керуванням"
    Цей стандарт розглядає усі суттєві небезпеки, небезпечні ситуації та події, притаманні:
    - пиляльним верстатам мостового типу;
    - пиляльним і фрезерним верстатам мостового типу;
    - пиляльним і фрезерним верстатам мостового типу з числовим керуванням.
    У стандарті наведені відповідні технічні заходи щодо усунення або зменшення ризиків, спричинюваних суттєвими небезпеками.
    Ці машини призначені для пиляння і фрезерування природного каміння й технічного/агломерованого каміння, згідно з визначенням у ЕN 14618:2009, у разі їх використання за призначенням або в умовах логічно передбачуваного неправильного використання.
    У цьому стандарті наведені відповідні технічні заходи щодо усунення або зменшення ризиків, спричинюваних суттєвими небезпеками.
    Цей стандарт діє в межах передбачуваного життєвого циклу устатковання, включно з етапами транспортування, складання, демонтування, виведення з експлуатації та утилізації.
    Цей стандарт поширюється також на верстати, обладнані такими засобами/пристроями:
    - механічним, пневматичним, гідравлічним або вакуумним затисканням заготовки;
    - автоматичною заміною інструментів;
    - конвеєрною системою завантаження/вивантаження;
    - нахилом та(або) обертанням осі головки;
    - обертовим супортом(-ами) заготовки;
    - нахиленням супорта(-ів) заготовки під час завантаження;
    - токарним пристроєм;
    - пристроєм підрізування канавки;
    - роботою по осях згідно з програмою числового керування.
    Цей стандарт не поширюється на:
    - верстати, призначені для роботи у потенційно вибухонебезпечному середовищі;
    - верстати, призначені для роботи у важких умовах навколишнього середовища (наприклад, у критичних температурах, в умовах, що сприяють корозії);
    - верстати, призначені для використання за межами приміщення.
    Розробник: ехнічний комітет стандартизації «Верстати» (ТК 75).
    Стандарт набуде чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 51

  • ДСТУ ISO/TS 12911:2020 (ISO/TS 12911:2012, IDT) "Структура стандартів будівельного інформаційного моделювання (ВIM)"
    У цьому стандарті встановлено вимоги щодо структурованих положень документів, призначених для оцінювання відповідності будівельного інформаційного моделювання (BIM) до установлюваних технічних умов.
    Зазначені вимоги щодо структури стандарту застосовні до моделювання будівель та споруд, а також пов’язаних із ними об’єктів будівництва будь-якого рівня складності, зокрема, від груп об’єктів нерухомості на одному або кількох будівельних майданчиках і до окремих невеликих об’єктів будівництва у складі будь-якої системи, підсистеми, до складових компонентів або елементів. Цей стандарт може бути застосовано до об’єктів нерухомості будь-якого типу, зокрема, до більшості об’єктів інфраструктури
    та громадських будівель, обладнання та матеріалів. Процеси BIM застосовні до портфеля активів, об’єкта будівництва чи його компонента протягом усього життєвого циклу, який може охоплювати період від початку реалізації проекту до виведення з експлуатації об’єкта будівництва. Стандарт призначено для керівників підрозділів з управління інформацією, які, використовуючи установлену в ньому структуру, зможуть розробляти стандарти BIM для застосування на міжнародному та національному рівні або для окремих проектів. Установлену в цьому стандарті структуру можуть використовувати також розробники програмних ресурсів для складання настанов для BIM.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Металобудівництво» (ТК 301), Товариство з обмеженою відповідальністю «Український інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського».
    Стандарт набув чинності  2020-04-01.
    Кількість сторінок документу = 28

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.