Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

До 31.07.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту складає 50 грн. З 01.08.2023 р. вартість 1 сторінки складе 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 13381-4:2022 (EN 13381-4:2013, IDT) "Методи випробування для визначення впливу на вогнестійкість елементів конструкцій. Частина 4. Пасивні вогнезахисні матеріали для сталевих конструкцій"
  Цей стандарт установлює метод випробування з визначення впливу застосовуваних систем пасивного вогнезахисту на вогнестійкість сталевих будівельних конструкцій, які можна використовувати як балки чи колони. Він стосується лише конструкцій, у ребрах яких немає прорізів. Він незастосовний безпосередньо до будівельних конструкцій, які працюють на розтяг, без подальшого оцінювання. Результати аналізування, проведеного щодо двотаврових балок, безпосередньо застосовні до кутиків, швелерів і таврів, які мають той самий коефіцієнт поперечного перерізу, що використовують як окремі конструкції або як кріплення. Цей стандарт не поширюється на суцільні прутки й стрижні. Цей стандарт поширюється на системи вогнезахисту, що складаються лише з пасивних вогнезахисних матеріалів, а не реактивних вогнезахисних матеріалів, визначення щодо яких подано в цьому стандарті. Оцінювання має за мету охоплення діапазону значень товщини нанесеного вогнезахисного матеріалу, діапазону значень площі поперечного перерізу сталевих конструкцій, що характеризується коефіцієнтами поперечного перерізу, діапазону значень проектної температури, а також діапазону забезпечуваних класів за вогнестійкістю. Цей стандарт містить опис методик вогневих випробувань, у яких названо види випробувань, що їх має бути проведено для визначення здатності системи вогнезахисту зберігати цілісність і зчеплення зі сталевою конструкцією, а також забезпечують можливість одержання інформації щодо теплових властивостей системи вогнезахисту в умовах її випробування за стандартного температурного режиму згідно з EN 1363-1.
  Стандарт 
  набув  чинності  2023-06-01.
  Кількість сторінок документу = 76

 • ДСТУ EN 405:2022 (EN 405:2001+А1:2009, IDT) "Засоби індивідуального захисту органів дихання. Півмаски фільтрувальні з клапанами для захисту від газів або газів й аерозолів. Вимоги, випробовування, маркування"
  Цей стандарт визначає вимоги до експлуатувальних властивостей, методів випробовування та до марковання півмасок фільтрувальних із клапанами, що містять газові або комбіновані фільтри, як засобів індивідуального захисту органів дихання, за винятком рятувальних апаратів.
  Стандарт не поширюється на газофільтрувальні півмаски, які не мають клапанів або оснащені лише клапанами видихування. Цей стандарт не поширюється на півмаски, призначені для використовування в умовах із наявною або можливою нестачею кисню (кисень менше ніж 17 %).
  Лабораторні та практичні випробовування передбачено для оцінювання відповідності вимогам.
  Розробник:Технічний комітет стандартизації «Безпека промислової продукції та засоби індивідуального захисту працюючих» (ТК 135).
  Стандарт  набуде  чинності  2023-09-01.
  Кількість сторінок документу = 36

 • ДСТУ EN 13525:2021 (EN 13525:2020, IDT) "Машини лісогосподарські. Машини для подрібнення деревини. Вимоги щодо безпеки"
  Цей стандарт установлює вимоги щодо безпеки та методи їх перевіряння під час конструювання і виробництва самохідних, навісних, напівпричіпних та причіпних машин для подрібнення деревини, використовуваних у лісовому, сільському та садовому господарствах, а також в ландшафтній архітектурі. Цей стандарт поширюється на машини, які використовують у стаціонарному положенні, завантажуваних вручну деревиною через горизонтальний або близький до горизонтального живильний лоток, та у яких дія живлення здійснюється подрібнювальними складниками, що діють як живильні, або окремими вбудованими в живильний лоток подавальними складниками, такими як вальці або конвеєри. Машини для подрібнення деревини можуть бути урухомлені або зовнішніми валом відбирання потужності, гідросистемою тощо, або вбудованим джерелом живлення, таким як двигун внутрішнього згоряння.
  Цей стандарт не поширюється на:
  - вимоги до національних правил дорожнього руху щодо транспортування машини між робочими місцями;
  - небезпеки, пов’язані із будь-якими самохідними функціями машини;
  - небезпеки, пов’язані із передаванням потужності від зовнішнього джерела живлення, наприклад, приводного валу механізму відбирання потужності;
  - будь-які машини у яких живильний лоток споряджений розсувним столом чи вбудованим конвеєром, які виступають за найнижчу крайку цього лотка та його нижній захисний пристрій;
  - небезпеки, що виникають під час запускання двигуна вбудованого джерела живлення;
  - небезпеки, пов’язані з механічним завантаженням;
  - машини з вертикальним завантажувальним лотком;
  - електромагнітні аспекти машини;
  - подрібнювачі/дробарки згідно з EN 13683;
  - будь-які машини тільки з механічним завантаженням;
  - додаткові механічні вивантажувальні системи для машин для подрібнення деревини, які не є частиною механізму подрібнення, наприклад конвеєри.
  Для машин, які можна завантажувати як вручну, так і механічно, цей документ стосується лише безпеки ручного живлення.
  Стандарт  набуде  чинності  2023-09-01.
  Кількість сторінок документу = 58


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.