Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

До 31.07.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту складає 50 грн. З 01.08.2023 р. вартість 1 сторінки складе 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 71-3:2022 (EN 71-3:2019+А1:2021, IDT) "Безпечність іграшок.Частина 3. Міграція певних елементів"
  Цей стандарт установлює вимоги та методи випробування щодо міграції алюмінію, стибію, арсену, барію, бору, кадмію, хрому (III), хрому (VI), кобальту, купруму, плюмбуму, мангану, меркурію, ніколю, селену, стронцію, стануму, органічного стануму та цинку з матеріалів іграшки та з частин іграшок. Пакувальні матеріали не вважають частиною іграшки, якщо їх не призначено для гри.
  Стандарт містить вимоги до міграції певних елементів з таких категорій матеріалів іграшок:
  - категорія I: сухі, ламкі, порошкоподібні чи гнучкі матеріали;
  - категорія II: рідини чи матеріали, що прилипають;
  - категорія III: матеріали, що їх зішкрібають.
  Вимоги цього стандарту не поширюються на іграшки або частини іграшок, які через їхню доступність, функціональність, об’єм або масу, явно унеможливлюють будь-який ризик смоктання, лизання чи ковтання, або тривалого контакту зі шкірою, коли іграшку або частину іграшки використовують за призначеністю чи в передбачуваний спосіб, ураховуючи поводження дітей.
  Примітка 1. Див. настановчий документ Європейської комісії Настанова 12 щодо застосування Директиви з безпеки іграшок - паковання.
  Примітка 2. У контексті цього стандарту вважають значною ймовірність смоктання, лизання чи проковтування для таких іграшок та їхніх частин:
  - усі іграшки, призначені для того, щоб класти чи прикладати їх до рота, іграшкова косметика та письмове приладдя належать до категорії іграшок, які ймовірно будуть смоктати, лизати чи ковтати;
  - усі доступні частини й деталі іграшок, призначених для дітей віком до 6 років можна розглядати як такі, що будуть контактувати з ротом.
  Імовірність контакту з ротом частин іграшок, призначених для дітей старшого віку, здебільшого не вважають значущою.
  Розробник: Технічний комітет стандартизації «Крани, підйомні пристрої та відповідне обладнання» (ТК 16).
  Стандарт  набуде  чинності  2023-09-01.
  Кількість сторінок документу = 48


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.