Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

До 31.07.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту складає 50 грн. З 01.08.2023 р. вартість 1 сторінки складе 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ EN 13381-7:2022 (EN 13381-7:2019, IDT) "Методи випробування для визначення впливу на вогнестійкість елементів конструкцій. Частина 7. Вогнезахисні матеріали для дерев’яних конструкцій"
    Цей стандарт установлює методи випробування для визначення впливу комплектів для вогнезахисту на вогнестійкість дерев’яних будівельних конструкцій. У складі таких комплектів для вогнезахисту є штукатурка, вогнезахисні матеріали, які наносять напилюванням, а також матеріали для нанесення реактивних вогнезахисних покриттів. Цей метод застосовний до всіх комплектів для вогнезахисту, використовуваних для вогнезахисту дерев’яних будівельних конструкцій. Їх можна наносити безпосередньо (повністю або частково) на дерев’яну будівельну конструкцію, а також із забезпеченням повітряного проміжку між комплектом для вогнезахисту й дерев’яною будівельною конструкцією, який передбачено будовою цієї конструкції. Оцінювання дерев’яних конструкцій, захищених горизонтальними або вертикальними вогнезахисними екранами, виконують згідно з EN 13381-1 та EN 13381-2, відповідно. Метод випробування застосовний до визначення впливу на вогнестійкість комплектів для вогнезахисту дерев’яних несучих конструкцій, зокрема й перекриттів, покриттів, стін, балок і колон. У цьому стандарті подано опис вогневого випробування, яке потрібно проводити для визначення здатності комплекту для вогнезахисту за заданої товщини затримувати підвищення температури всередині дерев’яної будівельної конструкції, визначення здатності комплекту для вогнезахисту за заданої товщини зберігати цілісність і залишатися прикріпленим до дерев’яної будівельної конструкції, а також отримання даних для визначення швидкості обвуглювання дерев’яної будівельної конструкції, оснащеної вогнезахистом, під час її випробування за стандартного температурного режиму згідно з процедурами, регламентованими цим стандартом. Цей стандарт не придатний для класифікації випробуваних складаних конструкцій згідно з EN 13501-2. Випробування реактивного вогнезахисного матеріалу за температурного режиму тлійної пожежі, а також особливості цього випробування описано в додатку G. Методологія вогневого випробування передбачає збирання і подання даних, які можна використовувати безпосередньо як вихідні дані для розрахунку дерев’яних будівельних конструкцій на вогнестійкість згідно з процедурами, описаними в EN 1995-1-2. Цей стандарт містить також опис оцінювання, що показує, як треба проводити аналізування результатів випробування, і містить настанови щодо процедур, згідно з якими потрібно проводити інтерполяцію. Встановлено межі застосовності результатів оцінювання, отриманих унаслідок проведення вогневого випробування, разом зі сферою прямого застосування результатів до різноманітних дерев’яних будівельних конструкцій за заданих значень товщини й способів кріплення комплекту для вогнезахисту, реалізованих під час випробування.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).
    Стандарт  набув чинності  2023-06-01.
    Кількість сторінок документу = 77


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.