Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел.: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

  • ДСТУ EN IEC 61496-2:2021 "Безпечність машин. Електрочутливе захисне обладнання. Частина 2. Особливі вимоги до обладнання, в якому використано активні оптоелектронні захисні пристрої (AOPD)"
    Цей стандарт встановлює вимоги щодо проєктування, конструювання та випробування електрочутливого захисного обладнання (ESPE), який використовує для зондування активні оптоелектронні захисні пристрої (АОПЗ), розробленого спеціально для виявлення людей у складі частини системи убезпечення. Особливу увагу приділено особливостям, які гарантують досягнення відповідних показників убезпечення. ESPE може охоплювати додаткові функції, пов’язані з безпечністю, вимоги до яких наведено в додатках А IEC 61496-1:2020 та цьому стандарті.
    Цей стандарт не встановлює розміри, конфігурацію та розташування зони виявлення відносно небезпечних частин для будь-якого конкретного застосування, а також не характеризує небезпечний стан будь-якої машини. Стандарт обмежено вимогами до функціювання ESPE та способу його зв’язку з машиною.
    З цього стандарту вилучено AOPD, які використовують випромінювання на довжинах хвиль поза діапазоном від 400 нм до 1 500 нм.
    Цей стандарт може також охоплювати застосування, що не стосується захисту людей, наприклад, захисту машин або виробів від механічних пошкоджень. У разі такого застосування можуть виникати додаткові вимоги, наприклад, якщо матеріали, що мають бути розпізнані сенсорною функцією, мають інші властивості, ніж властивості шкіри людини.
    Цей стандарт не стосується вимог щодо сумісності електромагнітного випромінювання (ЕМС).
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Засоби і системи автоматизації технологічних процесів, пакування та контейнеризації» (ТК 98)
    .
    Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
    Кількість сторінок документу = 43

  • ДСТУ EN IEC 60947-9-1:2020 (EN IEC 60947-9-1:2019, IDT; IEC 60947-9-1:2019, IDT) "Апаратура комутаційна та апаратура керування низьковольтна. Частина 9-1. Активні системи захисту від дугових коротких замикань. Пристрої для дугогасіння"
    Цей стандарт поширюється на низьковольтні пристрої дугогасіння (далі - ПДГ), призначені для усунення дугових коротких замикань в низьковольтному комплектному устаткованні (зазвичай низьковольтне комплектне устатковання розподілення та керування згідно з серією IEC 61439) за допомогою створення шляху струму з низьким імпедансом, щоб змусити струм дуги перейти на новий шлях.
    Цей новий шлях струму підтримується доти, доки захисний пристрій від короткого замикання (зПКз) не перерве струм короткого замикання.
    ПДГ встановлюють у низьковольтне комплектне устатковання, підмикають до силового кола, бажано якнайближче до всіх первинних джерел живлення.
    Їх номінальна напруга не перевищує 1 000 В змінного струму чи 1 500 В постійного струму. Цей стандарт не поширюється на:
    - давачі, призначені для виявлення дугових коротких замикань;
    - пристрої, призначені для запуску роботи пристрою для гасіння дуги;
    - пристрої, призначені для переривання струму дугового короткого замикання;
    - спеціальні вимоги до ПДГ, використовуваних у вибухонебезпечній атмосфері (наприклад, ATEX).
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Силові перетворювачі» (ТК 31).
    Стандарт  набуде  чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 20

  • ДСТУ EN 60715:2019 (EN 60715:2017, IDT; IEC 60715:2017, IDT) "Апаратура комутаційна та апаратура керування низьковольтна. Розміри напрямних для стандартизованого монтування в устаткованні розподілення та керування"
    Цей стандарт визначає розмірні та функційні вимоги до сумісного монтування обладнання розподілення, керування та допоміжного обладнання (аксесуарів) на кількох типах напрямних (далі — на рейках).
    Метою цього стандарту є визначення тих розмірів, які є критичними для правильного конструювання монтувальних рейок та обладнання.
    Цей стандарт охоплює такі типорозміри та профілі:
    — типорозмір ТН;
    — С-подібний профіль;
    — G-подібний профіль.
    Додатки стосуються конкретних сталевих монтувальних рейок, що відповідають вимогам цього стандарту та надають додаткові розмірні дані й вимоги щодо навантаження, застосовні до таких рейок.
    Монтувальні рейки, які застосовують в якості захисних провідників із використанням провідного з’єднання із затискачем блока захисного провідника, визначено в IEC 60947-7-2. В інших застосуваннях, де монтувальну рейку використовують як уземлювальний провідник, застосовують відповідний стандарт на виріб.
    Цей стандарт має статус горизонтального (базового) стандарту згідно з настановою IEC 108:2006.
    Цей горизонтальний стандарт у першу чергу призначено для використання технічними комітетами під час підготування стандартів відповідно до принципів, викладених у настанові IEC 108.
    Одним із обов’язків технічного комітету є, якщо застосовно, використання горизонтальних стандартів під час підготування своїх публікацій. Зміст цього горизонтального стандарту не використовують, якщо немає спеціального посилання або його не включено у відповідні публікації.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Силові перетворювачі» (ТК 31).
    Стандарт  набуде  чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 27

  • ДСТУ EN 12312-2:2015 (EN 12312-2:2014, IDT) "Авіаційна наземна техніка. Спеціальні вимоги. Частина 2. Транспорт для постачання готової їжі"
    Цей стандарт установлює технічні вимоги щодо мінімізації ризиків, наведених у розділі 4, які можуть виникнути під час уведення в експлуатацію, роботи й обслуговування транспорту для
    постачання готової їжі, охоплюючи неналежне використання, наведене в інструкціях, які надає виробник або його уповноважений представник. Також враховано деякі експлуатаційні вимоги, визначені уповноваженими органами, виробниками повітряних суден і засобів наземного обслуговування, а також авіакомпаніями та організаціями, які забезпечують постачання готової їжі.
    Цей стандарт поширюється на самохідні автомобілі для постачання готової їжі з водієм, що сидить, обладнані підіймальним кузовом фургона.
    Цей стандарт може бути застосовано до транспортних засобів для постачання готової їжі, що використовують для інших потреб, за умови, що буде проведено відповідне оцінювання ризику
    для виявлення додаткових небезпек чи обмежень щодо вимог цього стандарту для конкретного застосування.
    На аналогічні транспортні засоби, наприклад для прибирання, для заміни крісла в літаку, також поширюється дія цього стандарту.
    Цей стандарт не встановлює вимог до шуму та вібрації. Цей стандарт не поширюється на пневматичні системи.
    Цей стандарт не поширюється на немодифіковані автомобільні деталі, допущені до використання на транспортних засобах загального користування в країнах Європейського Союзу та Європейської асоціації вільної торгівлі, в разі використання на транспортному засобі постачання готової їжі з метою, для яких вони призначені.
    Цей стандарт не може бути застосовано до транспортних засобів для постачання готової їжі, які виготовлено до дати публікації цього стандарту CEN.
    Цей стандарт, використовуваний разом з EN 1915-1, EN 1915-2, EN 1915-3 та EN 1915-4, встановлює вимоги до транспортних засобів для постачання готової їжі.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Експлуатація авіаційної техніки» (ТК 26)
    .
    Стандарт  набув  чинності  2016-02-02.
    Кількість сторінок документу = 28

  • ДСТУ EN ISO 22675:2018 (EN ISO 22675:2016, IDT; ISO 22675:2016, IDT) "Протезування. Випробування гомілковостопних вузлів та вузлів стопи. Вимоги та методи випробування"
    Цей стандарт установлює методи циклічних випробувань гомілковостопних вузлів та вузлів стопи протезів нижніх кінцівок, що дозволяють імітувати реальні умови навантаження в фазі опирання під час ходіння — від опирання на п’ятку до відривання носка, що важливо для перевіряння експлуатаційних вимог, тобто міцності, зносостійкості та строку служби.
    Така можливість особливо важлива для оцінювання роботоздатності нових конструкцій гомілковостопних вузлів та вузлів стопи зі специфічними характеристиками, які можуть проявитися тільки в реальних умовах навантаження.
    Крім того, цей стандарт установлює методи статичних випробувань гомілковостопних вузлів та вузлів стопи, що мають в собі статичні перевіряльні випробування та статичні випробування на граничну міцність, що відрізняються, зокрема, можливістю прикладання сил до п’ятки та носка по лініях дії, які відповідають таким, що виникають в моменти максимального навантаження п’ятки та носка під час проведення циклічних випробувань.
    Умови навантаження, зазначені у третьому абзаці, характеризуються профілем навантаження, визначеним результувальним вектором вертикальної і горизонтальної (А–Р) сил реакції опори, і профілем переміщення, визначеним кутом гомілки.
    Умови випробувального навантаження, встановлені в цьому стандарті, характеризуються стандартизованими видами цих профілів навантаження та переміщення, які треба рівномірно застосовувати під час циклічних та статичних випробувань кожного зразка гомілковостопного вузла чи вузла стопи, поданого на випробування.
    Згідно з концепцією випробувань, установленою цим стандартом, кожен випробний зразок гомілковостопного вузла чи вузла стопи має можливість виявити індивідуальні особливості під навантагою
    .
    Стандарт  набув  чинності  2022-07-01.
    Кількість сторінок документу = 87

  • ДСТУ ETSI EN 319 162-2:2021 (ETSI EN 319 162-2 V.1.1.1 (2016–04), IDT) "Електронні підписи та інфраструктури (ESI). Контейнери пов’язаних підпис ІВ (ASіC). Частина 2. Додаткові контейнери ASiC"
    Конкретні спільноти чи випадки застосування можуть висувати додаткові вимоги, що їх не вирішують базові контейнери, визначені в частині 1 ASiC [2], які можна побудувати за допомогою визначених у цьому стандарті складових частин або додаткових складників. У цьому стандарті є посилання на таке конкретне додаткове застосування ASiC, і він призначений для застосування контейнерів, які охоплюють електронні документи, зокрема підтримувані OCF, ODF та UCF, описуючи, як ці формати контейнерів може бути застосовано для пов’язування цифрових підписів з будь-якими об’єктами даних у контейнері.
    Розробник: Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій і систем НАН та МОН України, Технічний комітет стандартизації «Інформаційні технології» (ТК 20).
    Стандарт  набуде  чинності  2022-09-01.
    Кількість сторінок документу = 12

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел.: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.