Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ 4623:2023 "Цукор. Технічні умови"
  Цей стандарт поширюється на цукор — харчовий продукт, який являє собою очищену і кристалізовану сахарозу у вигляді окремих кристалів (кристалічний цукор) або окремих кусків (пресований цукор). Цукор призначено для реалізації через роздрібну торговельну мережу, використання в системі ресторанного господарства та для промислового перероблення в різних галузях харчової промисловості (кондитерській, хлібопекарській, молочній, харчоконцентратній, біофармацевтичній), для виробництва лікеро-горілчаних і безалкогольних напоїв та продуктів дитячого харчування тощо.
  Розробник:  Технічний комітет стандартизації «Цукор і крохмалепатокові продукти» (ТК 56), Інститут продовольчих ресурсів НААН.
  Стандарт  набуде чинності  2023-11-01.
  Кількість сторінок документу =
  15

 • ДСТУ EN 13381-8:2022 (EN 13381-8:2013, IDT) "Методи випробування для визначення впливу на вогнестійкість елементів конструкцій. Частина 8. Реактивні вогнезахисні матеріали для сталевих конструкцій"
  Цей стандарт установлює метод випробування з визначення впливу застосовуваних систем реактивного вогнезахисту на вогнестійкість сталевих будівельних конструкцій, які можна використовувати як балки чи колони. Він стосується лише конструкцій, у ребрах яких немає прорізів. Він незастосовний безпосередньо до будівельних конструкцій, які працюють на розтяг, без подальшого оцінювання. Результати аналізу, проведеного щодо двотаврових балок, безпосередньо застосовні до кутиків, швелерів і таврів, які мають той самий коефіцієнт поперечного перерізу, що використовують як окремі конструкції або як кріплення. Цей стандарт не поширюється на суцільні прутки та стрижні. Цей стандарт поширюється на системи вогнезахисту, що складаються лише з реактивних вогнезахисних матеріалів, а не пасивних вогнезахисних матеріалів, визначення щодо яких подано в цьому стандарті. Оцінювання має за мету охоплення діапазону значень товщини нанесеного вогнезахисного матеріалу, діапазону значень площі поперечного перерізу сталевих конструкцій, що характеризується коефіцієнтами поперечного перерізу, діапазону значень проектної температури, а також діапазону забезпечуваних класів за вогнестійкістю. Цей стандарт містить опис методик вогневих випробувань, у яких названо види випробувань, що мають бути проведені для визначення здатності системи вогнезахисту зберігати цілісність і зчеплення зі сталевою конструкцією, а також забезпечують можливість одержання інформації щодо теплових властивостей системи вогнезахисту в умовах її випробування за стандартного температурного режиму згідно з EN 1363-1.
  Розробник:  Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).
  Стандарт  набув чинності  2023-06-01.
  Кількість сторінок документу =
  71


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.