Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження національних стандартів українською мовою:

 • ДСТУ 9161:2021 "Метрологія. Прилади діагностичні ультразвукові. Методика повірки"
  Цей стандарт поширюється на прилади діагностичні ультразвукові та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовний для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип приладів), а також його можна застосовувати для проведення позачергової та експертної повірки.
  Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
  Кількість сторінок документу = 15

 • ДСТУ 9158:2021 "Метрологія. Дефібрилятори. Методика повірки"
  Цей стандарт поширюється на дефібрилятори, дефібрилятори-монітори та автоматичні зовнішні дефібрилятори та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювання та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип засобів вимірювальної техніки), а також його можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки відповідно до вимог.
  Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
  Кількість сторінок документу = 20

 • ДСТУ 9159:2021 "Метрологія. Ваги автоматичні безперервної дії для сумарного обліку. (Ваги стрічкові). Методика повірки"
  Цей стандарт поширюється на ваги автоматичні безперервної дії для сумарного обліку згідно з ДСТУ OIML R 50, що були введені в експлуатацію на підставі позитивних результатів оцінки відповідності вимогам після набуття чинності, або державних приймальних чи державних контрольних випробувань, або державної метрологічної атестації, проведених до набуття чинності], і встановлює методику їхньої повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки. Цей стандарт застосовують для проведення періодичної повірки, повірки після ремонту (що не змінює тип засобів вимірювальної техніки), а також можна застосовувати для проведення позачергової, інспекційної та експертної повірки).
  Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
  Кількість сторінок документу = 22

 • ДСТУ 9160:2021 "Метрологія. Раман-спектрометри. Методика повірки"
  Цей стандарт поширюється на Раман-спектрометри та встановлює методику їх повірки, а саме: операції повірки, засоби повірки, вимоги до кваліфікації персоналу, умови проведення повірки, вимоги щодо безпеки, підготовку до проведення та проведення повірки, оброблення результатів вимірювань та оформлення результатів повірки.
  Стандарт  набув  чинності  2022-08-01.
  Кількість сторінок документу = 16

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2022, ЛЕОНОРМ.