Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

З 01.09.2022 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії  стандарту складає 40 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ 3587:2022 "Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги. Вимоги до експлуатаційного стану"
  Цей стандарт поширюється на автомобільні дороги загального користування та вулиці населених пунктів (далі — автомобільні дороги) і залізничні та трамвайні переїзди. Цей стандарт установлює вимоги до експлуатаційного стану автомобільних доріг за умовами забезпечення безпеки дорожнього руху.
  Стандарт  набув  чинності  2022-12-01.
  Кількість сторінок документу = 23

 • ДСТУ EN 16157-1:2022 (EN 16157-1:2018, IDT) "Інтелектуальні транспортні системи. Специфікації обміну даними DATEX II для керування дорожнім рухом та інформації про дорожній рух. Частина 1. Контекст та платформа"
  Цей стандарт установлює та визначає компоненти, необхідні для забезпечення обміну та спільного використання даних та інформації у сфері дорожнього руху та поїздок. Компоненти охоплюють платформу та контекст для визначення підходу до моделювання, змісту даних, структури даних та взаємозв’язків між ними.
  Цей стандарт стосується:
  - інформації у сфері дорожнього руху та поїздок, яка стосується дорожніх мереж (позаміських та міських);
  - інформації щодо громадського транспорту, яка безпосередньо стосується використання дорожньої мережі (наприклад, сполучення між різними ділянками дороги за допомогою залізниці чи порому);
  - інформації про дорожній рух та поїздки у складі Об’єднаних інтелектуальних транспортних систем (C-ITS).
  Цей стандарт установлює специфікації для обміну даними між будь-якими двома з наведених суб’єктів:
  - інформаційними центрами дорожнього руху (TICs);
  - центрами керування дорожнім рухом (TCCs);
  - постачальниками послуг (SPs).
  Цей стандарт може бути використано іншими суб’єктами. Цей стандарт установлює такі типи інформаційного вмісту:
  - інформацію про дорожньо-транспортні події - заплановані та незаплановані події, які трапляються як на дорожній мережі, так і в навколишньому середовищі;
  - інформацію про заходи, ініційовані оператором, - зокрема рекомендовані та обов’язкові заходи;
  - дані дорожньо-транспортного контролю, дані про стан і дані про час у дорозі;
  - інформацію про поїздки, що стосується учасників дорожнього руху, зокрема й інформацію про погоду та навколишнє середовище;
  - інформацію щодо керування дорожнім рухом та інформацію й поради щодо використання дорожньої мережі
  .
  Стандарт 
  набуде  чинності  2023-02-01.
  Кількість сторінок документу = 30

 • ДСТУ 9176:2022 "Пожежна безпека. Методи визначення параметрів легкоскидних конструкцій для приміщень та будинків. Основні положення"
  Цей стандарт установлює основні положення щодо визначення параметрів легкоскидних конструкцій (далі - ЛСК). Цей стандарт застосовують під час проектування і будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту вибухопожежоненебезпечних та пожежонебезпечних приміщень та будинків в частині оснащення їх ЛСК під час проведення випробувань, а також під час розробки нормативної та технічної документації на ЛСК. Цей стандарт не поширюється на приміщення та будинки, в яких можливе створення надлишкового тиску, що відбувається внаслідок розгерметизації посудини, яка знаходиться під тиском.
  Стандарт  набув  чинності  2023-01-01.
  Кількість сторінок документу = 27

 • ДСТУ EN 15140:2022 (EN 15140:2006, IDT) "Громадський пасажирський транспорт. Основні вимоги та рекомендації щодо систем кількісного оцінювання якості наданих послуг"
  Цейстандарт містить основні вимоги та рекомендації щодо систем, які застосовують у рамках EN 13816 під час оцінювання якості послуг громадського пасажирського транспорту. Вимоги та рекомендації, зазначені в цьому стандарті, застосовують, як під час оцінювання, проведеного постачальником цих послуг, так і під час оцінювання таких послуг сторонньою особою, уповноваженою компетентним органом.
  Стандарт  набуде  чинності  2023-02-01.
  Кількість сторінок документу = 30

 • ДСТУ 5003.3-4:2015 "Автоматизовані системи обліку електричної енергії. Структура, функції та види забезпечення. Функції керування і допоміжні функції"
  Цей стандарт установлює основні правила й методи реалізування функцій керування та допоміжних функцій АСОЕ і охоплює питання інтеграції прикладних програмних компонент функційних частин АСОЕ, що забезпечують виконання цих функцій. Положення цього стандарту поширюються на АСОЕ енергогенерувальних, передавальних та енергопостачальних компаній, які здійснюють свою комерційну діяльність у складі оптового енергоринку. Цей стандарт рекомендовано застосовувати всім підприємствам, організаціям і установам, які розробляють, проектують, впроваджують та експлуатують АСОЕ суб'єктів ОРЕ й АСОЕ споживачів електричної енергії, що формують вимірювальну інформацію для АСОЕ суб'єктів ОРЕ.
  Стандарт  набув  чинності  2017-07-01.
  Кількість сторінок документу = 100

Джерело: ДП «УкрНДНЦ»


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.