Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 01.10.2023 р.  З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ В 15.902:2023 "Система керування життєвим циклом озброєння та військової техніки. Керування документацією. Основні положення"
    Цей стандарт установлює основні положення щодо керування документацією, що її розроблюють у межах програми (проєкту) зі створення виробів озброєння та військової техніки. Цей стандарт застосовний також до документації, що її розроблюють для іншої продукції військо вого призначення.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Стандартизація озброєння та військової техніки» (ТК 176).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 78

  • ДСТУ 8648:2016 "Ветеринарна медицина. Методи лабораторної діагностики криптоспоридіозу"
    Цей стандарт установлює методи лабораторної діагностики криптоспоридіозу сільськогосподарських і свійських тварин.
    Розробник: Національний науковий центр «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини».
    Стандарт набув чинності 2017-07-01.
    Кількість сторінок документу = 15

  • ДСТУ 9222:2023 "Пожежна безпека. Протипожежний захист систем зарядки електромобілів. Основні положення"
    Цейстандарт встановлює основні вимоги щодо забезпечення протипожежного захисту систем зарядки електромобілів на стадії їх проєктування, реконструкції, технічного переоснащення. Цей стандарт встановлює вимоги до протипожежних відстаней між електрозарядним пунктом, технологічним обладнанням, будинками та спорудами, розташованими на території АЗС різних типів моторного палива.
    Вимоги цього стандарту не поширюються на системи зарядки навантажувачів самохідних промислових, легких персональних електричних транспортних засобів, автомобілів плагінгібридних, автомобілів з водневим паливним елементом, електромобілів вантажних, електробусів, електробусів з подовженим запасом ходу.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка(ТК 25), Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту (ІДУ НД ЦЗ).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 21

  • ДСТУ EN 13670:2023 (EN 13670:2009, IDT) "Будівельні конструкції. Виробництво бетонних конструкцій"
    Цей стандарт установлює загальні вимоги до виробництва бетонних конструкцій. Стандарт поширюється на роботи за місцем експлуатування, а також на будівництво з використанням збірних бетонних елементів. Цей стандарт передбачає, що у специфікації виробництва будуть зазначені всі конкретні вимоги, що стосуються конкретної споруди. Цей стандарт застосовують як до постійних, так і до тимчасових бетонних конструкцій.
    Під час застосування стандарту потрібно враховувати додаткові або інші вимоги і, за потреби, зазначати їх у специфікації виробництва, якщо використовують:
    a) легкий заповнювач бетону;
    b) інші матеріали (наприклад, волокна) або складові матеріали;
    c) спеціальні технології / новаторські проєктні рішення.
    Цей стандарт не поширюється на бетонні елементи, які використовують як технічне устатковання чи будівельні засоби для виконання робіт. Цей стандарт не встановлює технічних вимог до бетону, його виробництва та підтвердження відповідності технічним вимогам. Цей стандарт не застосовують під час виробництва збірних залізобетонних елементів, виготовлених відповідно до стандартів на вироби. Цей стандарт не поширюється на техніку безпеки та гігієну праці під час виконання робіт або вимоги техніки безпеки третіх сторін. Цей стандарт не поширюється на договірні питання чи відповідальність за певні дії.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будівельні конструкції» (ТК 303), Державнепідприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК).
    Стандарт набув чинності  2023-10-01.
    Кількість сторінок документу = 55

  • ДСТУ ISO 8608:2023 (ISO 8608:2016, ІDТ) "Механічна вібрація. Профіль дорожнього покриття. Звітність про виміряні дані"
    Цейстандарт установлює уніфікований метод подання даних про виміряні значення вертикального дорожнього профілю як для односмугових, так і для багатосмугових вимірювань. Цей стандарт застосовний для звітності виміряних даних вертикального профілю на дорогах, вулицях та автомагістралях, а також на бездоріжжі. Але його не застосовують для отримання даних під час вимірювання залізничного вертикального профілю. Обладнання, методів вимірювання та оброблення даних не розглядають.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна (ДП «ДерждорНДІ»).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 36

  • ДСТУ EN 13501-6:2023 (EN 13501-6:2018, IDT) "Пожежна класифікація будівельних виробів і будівельних конструкцій. Частина 6. Класифікація за результатами випробувань силових кабелів, кабелів керування і кабелів зв’язку щодо реакції на вогонь"
    Цей стандарт установлює процедуру класифікації електричних кабелів щодо реакції на вогонь.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 26

  • ДСТУ EN 197-2:2023 (EN 197-2:2020, IDT) "Цемент. Частина 2. Оцінювання та перевірка стабільності експлуатаційних характеристик"
    Цей стандарт визначає схему оцінювання та перевірки стабільності експлуатаційних характеристик (AVCP) цементів, зокрема сертифікації стабільності експлуатаційних характеристик. Стандарт містить технічні правила для виробничого контролю на підприємстві, подальшого випробування зразків, взятих на підприємстві-виробнику (випробування внутрішнього контролю якості), та оцінювання характеристик цементу, початкового обстеження підприємства-виробника та виробничого контролю на підприємстві, постійного спостереження, оцінювання та перевірки виробничого контролю на підприємстві та аудиторські випробування зразків. Стандарт також містить правила дій, яких потрібно дотримуватися у разі невідповідності, та вимоги до складів (сховищ). У цьому стандарті слово «цемент» використовують для позначення як звичайних цементів, що визначені в EN 197-1, так й інших цементів та в’яжучих, для яких у відповідному стандарті щодо технічних характеристик продукції є посилання на цей документ та які представлені на сертифікацію. Такий цемент, вироблений на конкретному підприємстві, належить до певного типу та певного класу міцності, як визначено та зазначено у відповідному стандарті щодо технічних характеристик продукції. Рекомендації, наведені у технічному звіті CEN/TR 14245 [1], містять інформацію щодо застосування цього стандарту. Цей стандарт пов’язаний із додатками ZA європейських стандартів, що стосуються цементів та в’яжучих, тобто EN 197-1, EN 14216, EN 14647, EN 413-1 та EN 15743.
    Примітка. Причина складання цього окремого стандарту полягає в тому, що положення, які містяться в ньому, застосовні до різних продуктів, що підпадають під дію різних європейських стандартів.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будівельні вироби і матеріали» (ТК 305).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 21

  • ДСТУ EN 16157-2:2023 (EN 16157-2:2019, IDT) "Інтелектуальні транспортні системи. Специфікація обміну даними DATEX II для керування дорожнім рухом та інформації про дорожній рух. Частина 2. Визначення розташування"
    Цей стандарт установлює та визначає компонентні аспекти для забезпечення обміну та спільного використання даних та інформації у сфері дорожнього руху та поїздок.
    Компонентні аспекти охоплюють платформу та контекст для обміну, моделювання підходу, змісту даних, структуру даних та взаємозв’язки між даними.
    Цей стандарт стосується:
    - інформації про дорожній рух та поїздки, яка стосується дорожніх мереж (позаміських та міських);
    - інформації про громадський транспорт, яка безпосередньо стосується використання дорожньої мережі (наприклад, дорожнє сполучення через залізничну чи поромну службу);
    - інформації про дорожній рух та поїздки в разі Об’єднаних інтелектуальних транспортних систем (C-ITS).
    Цей стандарт установлює специфікації для обміну даними між будь-якими двома з наведених суб’єктів:
    - інформаційні центри дорожнього руху (TICs);
    - центри керування дорожнім рухом (TCCs);
    - постачальники послуг (SPs).
    Цей стандарт може бути використаний іншими суб’єктами.
    Цей стандарт стосується наведених нижче типів інформаційного вмісту:
    - інформація про події дорожнього руху
    - планові та позапланові події як у дорожній мережі, так і в навколишньому середовищі;
    - заходи, ініційовані оператором;
    - дані про дорожній рух, дані про стан і дані про час у дорозі;
    - інформація про поїздки, що стосується учасників дорожнього руху, зокрема інформація про погоду та навколишнє середовище;
    - інформація щодо керування дорожнім рухом та інструкції щодо використання дорожньої мережі.
    Цей стандарт поширюється на інформаційні структури, взаємозв’язки, ролі, атрибути та пов’язані з ними типи даних для реалізації систем визначення розташування, використовуваних для об’єднання з різними публікаціями, визначеними в рамках Datex II. Він також визначає публікацію DATEX II для обміну попередньо визначеними прив’язками. Це частина незалежної моделі даних платформи DATEX II.
    Розробник: : Технічний комітет стандартизації «Інформаційні технології» (ТК 20), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна» (ДП «Держдор НДІ»).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 140

  • ДСТУ CEN/TS 1187:2023 (CEN/TS 1187:2012, IDT) "Методи випробування покриттів будівель на стійкість до зовнішнього вогневого впливу"
    Цей Цей стандарт установлює чотири методи визначення стійкості покриттів будівель в умовах зовнішнього вогневого впливу. Передбачено чотири методи оцінювання показників пожежної небезпечності покриттів за таких умов:
    a) випробування № 1 - з використанням джерел запалювання;
    b) випробування № 2 - з використанням джерел запалювання за наявності вітру;
    c) випробування № 3 - з використанням джерел запалювання за наявності вітру й додаткової променистої теплоти;
    d) випробування № 4 - у дві стадії з використанням джерела запалювання за наявності вітру й додаткової променистої теплоти.
    Ці випробування забезпечують оцінювання поширювання вогню зовнішньою поверхнею покриття, поширювання вогню всередині нього (випробування № 1, № 2 і № 3), проникання вогню (випробування № 1, № 3 і № 4), а також утворення краплин або частинок, що палають, які падають з нижньої поверхні покриття або з обігрівної поверхні (випробування № 1, № 3 і № 4).
    Випробування № 2 і № 3 незастосовні до покриттів неправильної форми або покриття зі встановленими приладами, наприклад вентиляторами й світловими ліхтарями.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 48

  • ДСТУ EN 15316-3:2017 (EN 15316-3:2017, IDT) "Енергоефективність будівель. Метод розрахунку енергопотреби та енергоефективності системи. Частина 3. Розподільні системи (гаряче водопостачання, опалення та охолодження). Модулі М3-6, М4-6, М8-6"
    Цей стандарт охоплює розрахунок енергетичних характеристик розподільної складової водяних систем опалення та охолодження та систем гарячого водопостачання.
    У цьому стандарті розглядаються витрати тепла від водорозподільної складової до навколишнього середовища та додаткова енергія, що потрібна для відповідних насосів. Витрати тепла та додаткову енергію для насосів можна розраховувати для будь-якого інтервалу часу (година, місяць та рік). Вхідні та вихідні дані є середніми значеннями для розрахункового інтервалу часу. Замість розрахунку енергетичних характеристик водорозподільних систем можна також використовувати вимірювання, які виконані протягом усього розрахункового періоду або у розрахункові інтервали часу.
    РозробникТехнічний комітет стандартизації «Енергоефективність будівель і споруд» (ТК 302), Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК).
    Стандарт набув чинності  2023-11-01.
    Кількість сторінок документу = 40


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.