Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 

  • ДСТУ ISO 11795:2024 (ISO 11795:2018; Amd 1:2022, IDT) "Шини тягових коліс сільськогосподарських тракторів. Значення індексу обводу кочення (RCI) й індексу радіуса швидкості (SRI). Метод вимірювання обводу кочення шини"
    Цей національний стандарт ДСТУ прийнятий методом перекладу, - ідентичний щодо ISO 11795:2018 (версія en) «Agricultural tractor drive wheel tyres - Explanation of rolling circumference index (RCI) and speed radius index (SRI) and method of measuring tyre rolling circumference» зі зміною ISO 11795:2018/Amd 1:2022 (версія en).
    Цей стандарт прийнято на заміну ДСТУ ISO 11795:2004 / ГОСТ ИСО 11795-2004 «Шини для рушійних (ведучих) коліс сільськогосподарських тракторів. Метод вимірювання обводу кочення шини» (ISO 11795:1997, IDT; ГОСТ ИСО 11795-2004, IDT), який технічно застарів і не відповідає міжнародним вимогам.
    Національний стандарт містить вимоги, які відповідають чинному законодавству України.
    Цей стандарт установлює метод вимірювання обводу кочення нових шин під навантагою, призначених для сільськогосподарських тракторів і машин, та поширюється на шини тягових коліс сільськогосподарських тракторів діагональної і радіальної конструкції. У цьому стандарті надано пояснення щодо індексу обводу кочення (RCI) та індексу радіуса швидкості (SRI)
    .
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Шини та вироби шинної промисловості» (ТК 46).

    Стандарт набуде чинності:  01.10.2024.
    Кількість сторінок документу = 10.
     

  • ДСТУ EN ISO 19432-1:2021 (EN ISO 19432-1:2020, IDT; ISO 19432-1:2020, IDT) "Машини та обладнання будівельні. Переносні ручні відрізні верстати з приводом від двигуна внутрішнього згоряння. Частина 1. Вимоги безпеки щодо відрізних верстатів для відцентрових обертових абразивних шліфувальних кругів"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу, - ідентичний щодо EN ISO 19432-1:2020 (версія en) «Building construction machinery and equipment - Portable, hand-held, internal combustion engine-driven abrasive cutting machines - Part 1: Safety requirements for cut-off machines for centre-mounted rotating abrasive wheels» (ISO 19432-1:2020).
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт визначає вимоги безпеки та заходи щодо їх перевірки для проєктування та виготовлення переносних ручних відрізних верстатів із двигуном внутрішнього згоряння, призначених для використання одним оператором для різання будівельних матеріалів, таких як асфальт, бетон, камінь і метал. Він застосовний лише до тих верстатів, спеціально розроблених для використання з відцентровим обертовим склеєно-абразивним та/або суперабразивним (наприклад, алмазним) відрізним кругом із максимальним зовнішнім діаметром 430 мм, що приводиться в рух шпиндельним валом, де верхня частина колеса обертається від оператора.
    У цьому стандарті розглянуто всі суттєві небезпеки, небезпечні ситуації або небезпечні події, визначні для цих верстатів, коли їх використовують за призначенням та за умов неправильного використання, які можуть бути передбачені виробником. Перелік значних небезпек див. у додатку F.
    У цьому стандарті визначено методи усунення або зменшення небезпек, що виникають під час їх використання, а також форму інформації щодо безпечних методів роботи, яку мають надавати з верстатами.
    Специфікації відрізних кругів у цьому стандарті не розглядають. Вважають, що відрізні круги відповідають чинним стандартам.
    В усьому стандарті переносні ручні відрізні верстати з приводом від двигуна внутрішнього згоряння називають «відрізними машинами».
    Цей стандарт не поширюється на верстати, виготовлені до дати його публікації.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».
    Стандарт набув чинності:  01.09.2024.

     

  • ДСТУ 8150:2015 "Білкововітамінномінеральні добавки. Технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на білкововітамінномінеральні добавки (далі - БВМД), призначені для виготовлення комбікормів для сільськогосподарських тварин і птиці, та встановлює вимоги до їхньої якості та безпечності.
    Обов’язкові вимоги до БВМД, що гарантують безпеку життя і здоров’я населення, сільськогосподарських тварин і птиці, викладено у 4.5 - 4.7, вимоги щодо безпеки на виробництві - у розділі 7, вимоги щодо охорони довкілля - у розділі 8
    .
    Розробник: Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок (ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок) Державного комітету ветеринарної медицини України, Українська академія аграрних наук.

    Стандарт набув чинності:  01.01.2017.
    Кількість сторінок документу = 13.
     

  • ДСТУ 8142:2015 "Амарант. Технологія вирощування. Загальні вимоги"
    Цей стандарт установлює вимоги до виконання технологічних операцій у тій послідовності, якої потрібно дотримуватися під час вирощування зеленої маси, зерна та насіння амаранту, методів контролювання та оцінювання якості робіт.
    Вимоги щодо безпеки для життя, здоров’я людини та охорони довкілля під час виконування технологічних операцій викладено в розділі 8 цього стандарту.
    Розробник: Харківський національний аграрний університет ім. В. В. Докучаєва.

    Стандарт набув чинності:  01.01.2017.
    Кількість сторінок документу = 15.
     



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.