Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ МИТНЕ УПРАВЛІННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ЕКСПЕРТНОЇ РОБОТИ

ЛИСТ

 

від 20.10.2005 р. N 29/2-5/5704-ЕП

Київській регіональній митниці


 

Центральним митним управлінням лабораторних досліджень та експертної роботи опрацьовано Ваш лист від 17.10.2005 N 25/1.4-42/13769 щодо надання роз'яснень стосовно класифікації згідно з УКТЗЕД товару "Скло типу SGG Панілюкс".

Лабораторними дослідженнями (довідка експерта N 23-401 від 13.10.2005), які були проведені Центральним митним управлінням лабораторних досліджень та експертної роботи, було встановлено, що товар являє собою прозоре незабарвлене скло товщиною 4 мм. Скло не містить поглинального, відбивального чи невідбивального шару. Основними складовими компонентами скла є кремній, кальцій, магній та алюміній.

Зазначене скло виготовлене за технологією "флоат-метод".

У відповідності з наданою суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності ТОВ "Вітраж Сан-Гобен" (м. Київ) документацією ("Технологія скла", Шаеффер Н. А., Хойзнер К. Х., видавництво "CTI-Print", м. Кишинів, 1998), "флоат-метод" призначений для виготовлення плаского скла без використання додаткових механічних процесів шліфування та полірування. Ступінь чистоти обробки поверхні скла в процесі виготовлення є аналогічною тій, яка могла б бути отримана при додатковому механічному поліруванні скла, отриманого звичайним методом лиття.

При використанні "флоат-методу" отримання скла, розплавлена скломаса, яка надходить з ванної печі, виливається на олов'яний розплав, розтікається на його поверхні і набуває необхідної поліровки зі сторони газової атмосфери і зі сторони розплавленого олова.

Тобто, виготовлене скло має властивості полірованого скла без додаткової обробки.

Класифікація товарів для цілей митного оформлення здійснюється згідно з вимогами УКТЗЕД, що є товарною номенклатурою Митного тарифу України, затвердженого Законом України від 05.04.2001 N 2371-III "Про Митний тариф України". А саме, з урахуванням Основних правил інтерпретації класифікації товарів. У відповідності з правилом 1 для юридичних цілей класифікація товарів проводиться виходячи з найменувань товарних позицій і відповідних приміток до розділів чи груп.

Згідно з УКТЗЕД, скло, отримане вищевказаним методом, відноситься до розряду термічно полірованого скла в листах і класифікується в товарній позиції 7005 "Скло термічно поліроване та скло з матовою або полірованою поверхнею у листах....".

У відповідності з Правилом 6 Основних правил інтерпретації класифікації товарів для юридичних цілей класифікація товарів у підпозиціях будь-якої товарної позиції проводиться відповідно до назви підпозицій і приміток, які стосуються підпозицій, за умови, що порівнювати можна лише підпозиції одного рівня.

Під час порівняльного аналізу двох чи більше підпозицій з одним дефісом у межах однієї товарної позиції за Правилом 3 "а", можливість віднесення товару до однієї з них повинна визначатися лише за описом товару в цих підпозиціях з одним дефісом. Після того як підпозиція з одним дефісом, що дає найбільш конкретний опис товару, обрана і якщо сама підпозиція поділяється, тоді і тільки тоді береться до уваги опис на рівні підпозицій з двома дефісами і вибирається одна з них.

При проведенні порівняння опису підпозицій в товарній позиції 7005 з одним дефісом встановлено, що вказаний товар відноситься до підпозиції із одним дефісом з описом "інше неармоване скло".

Найбільш конкретний опис вищевказаного товару на рівні підпозицій з двома дефісами має товарна підпозиція 7005 21 з описом "забарвлене по всій масі (тоноване), матове, плаковане або дубльоване чи поліроване без подальшого оброблення".

Товарна позиція 7005 УКТЗЕД при класифікації скла не визначає етапи отримання полірованої поверхні скла: в процесі безпосереднього виготовлення скла чи в процесі додаткового механічного полірування поверхні скла.

Враховуючи вищевикладене та вимоги УКТЗЕД, товар "Скло типу SGG Пані люкс, товщиною 4 мм", яке виготовлено технологічним процесом під назвою "флоат-метод", класифікується в товарній підкатегорії 7005 21 30 00.

У відповідності з УКТЗЕД скло, яке було отримане методом лиття і не було піддане шліфуванню або поліруванню, класифікується в товарній позиції 7003.

Лист Управління від 12.10.2005 N 29/2-23/5507-Д вважати відкликаним в частині, яка визначає код товару.

 

Перший заступник
начальника Управління
 

 
В. В. Чанков
 


 

Назад 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.