Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 

  • ДСТУ 8290:2015 "Енергозбереження. Енергоємність технологічного процессу вироблення електричної та теплової енергії, відпущених від газотурбінної когенераційної установки. Методика визначення"
    Цей  стандарт установлює методику обчислювання енергоємності вироблення електричної та теплової енергії на газотурбінних когенераційних установках (ГТКУ), яку може бути використано для аналізування витрат паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР).
    Цей стандарт поширюється на газотурбінні когенераційні установки теплофікаційного типу із зовнішнім відпусканням теплової енергії.
    Цей стандарт визначає порядок обчислення фактичного паливного складника енергоємності вироблення електричної та теплової енергії на ГТКУ України.
    Цей стандарт забезпечує єдність порівнянь показників енергоємності технологічних процесів вироблення електричної та теплової енергії на наявних ГТКУ з показниками найефективніших технологій генерації електричної або теплової енергії, що обумовлює його спрямованість на стимулювання науково-технічного прогресу в галузі теплової енергетики.
    Вимоги цього стандарту рекомендовано для визначення резервів підвищення енергетичної ефективності вироблення електричної та теплової енергії на ГТКУ.
    Використання цього стандарту забезпечує єдність визначення та порівняння показників енергоємності виробництва електричної та теплової енергії теплових електричних станцій різної призначеності та відомчої належності між собою.
    Розробник: Інститут загальної енергетики Національної Академії наук України (ІЗЕ НАН України).

    Стандарт набув чинності:  01.07.2017.
    Кількість сторінок документу = 37.

  • ДСТУ ISO 14065:2024 (ISO 14065:2020, IDT) "Загальні принципи та вимоги до органів з валідації та верифікації екологічної інформації"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу, — ідентичний щодо ISO 14065:2020 (версія en) «General principles and requirements for bodies validating and verifying environmental information».
    Цей стандарт прийнято на заміну ДСТУ ISO 14065:2015 «Парникові гази. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування в разі акредитації чи інших форм визнання» (ISO 14065:2013, IDT).
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України
    Цей стандарт визначає принципи та вимоги до органів, які здійснюють валідацію та верифікацію екологічної інформації.
    Будь-які вимоги програми, що стосуються органів, є додатковими до вимог цього стандарту.
    Цей стандарт є галузевим додатком до ISO/IEC 17029:2019, який містить загальні принципи та вимоги до компетентності, послідовної роботи та неупередженості органів, що здійснюють валідацію / верифікацію як діяльність з оцінювання відповідності.
    Цей стандарт містить галузеві вимоги додатково до ISO/IEC 17029:2019
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Охорона довкілля» (ТК 82).

    Стандарт набуде чинності:  01.05.2025.
    Кількість сторінок документу = 30.

  • ДСТУ EN 60155:2024 (EN 60155:1995; А1:1995; А2:2007, IDT; IEC 60155:1993; А1:1995; А2:2006, IDT) "Стартери тлійного розряду для люмінесцентних ламп"
    Цей  національний стандарт прийнятий методом перекладу, — ідентичний щодо EN 60155:1995 (версія en) «Glow-starters for fluorescent lamps» (ІЕС 60155:1993) зі змінами EN 60155:1995/А1:1995, EN 60155:1995/А2:2007 (версіяen).
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт установлює вимоги до взаємозамінних стартерів тлійного розряду (далі — стартери), призначених для використання з люмінесцентними лампами з попереднім підігрівом катодів.
    Розділ 1 установлює загальні вимоги та вимоги безпеки, яким мають відповідати стартери.
    Розділ 2 установлює умови випробувань.
    Примітка. Стартери зазвичай призначаються для використання з лампами залежно від напруги живлення, від того, чи коло є одноламповим, чи лампи в ньому з’єднані послідовно, від максимального значення напруги на лампи та від вимог до запалювання ламп.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Лампи і відповідне обладнання» (ТК 137).

    Стандарт набуде чинності:  01.06.2025.
    Кількість сторінок документу = 26.

  • ДСТУ EN 1501-1:2022 (EN 1501-1:2021, IDT) "Сміттєвози. Загальні вимоги та вимоги щодо безпеки. Частина 1. Сміттєвози з тильним завантаженням"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу, — ідентичний щодо EN 1501-1:2021 (версія en) «Refuse collection vehicles — General requirements and safety requirements — Part 1: Rear loaded refuse collection vehicles».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт застосовується до сміттєвозів з тильним завантаженням згідно з визначенням у підрозділі 3.2.
    У цьому стандарті розглядаються всі суттєві небезпеки, небезпечні умови та події, можливі під час експлуатації сміттєвозів з тильним завантаженням, коли їх використовують за призначенням, або за умов неправильного застосування, що обґрунтовано прогнозовано виробником, протягом їхнього передбачуваного строку експлуатації як зазначено у розділі 4.
    Цей стандарт поширюється на конструкції та характеристики сміттєвозів з тильним завантаженням і призначений для того, щоб забезпечити придатність сміттєвозів до виконання заданих функцій обладнання, експлуатації, чищення (включно з усуненням засмічень), регулювання і технічного обслуговування сміттєвозів впродовж усього строку експлуатації. Цей стандарт не поширюється на сміттєвози з тильним завантаженням, термін експлуатації яких закінчився.
    У стандарті описані й визначені вимоги до безпечності обладнання сміттєвоза з тильним завантаженням, за винятком стикувального розвантажувального порталу/розвантажувального люка з підіймальним пристроєм (підіймальними пристроями) і самого підіймального пристрою і вантажопідіймального крана, які можуть встановлюватися на сміттєвозі.
    Вимоги до безпечності підіймального пристрою (пристроїв) та стикувального вузла з розвантажувальним порталом/розвантажувальним люком визначені в EN 1501-5:2021.
    Вимоги до безпечності вантажопідіймальних кранів визначені в EN 12999. Додаткові спеціальні вимоги до вантажопідіймальних кранів, які встановлюються на сміттєвози, визначені в EN 1501-5:2021.
    Цей стандарт застосовують також до ущільнювальних механізмів, встановлених на сміттєвозі й призначених для ущільнення зібраного сміття.
    Цей стандарт не застосовують до:
    — експлуатування обладнання в несприятливих умовах, наприклад, у критично несприятливих метеорологічних умовах, а саме при температурі нижче ніж мінус 20 oС або вище ніж 40 oС, у тропічному середовищі й при швидкості вітру більше ніж 75 км/год;
    — експлуатування обладнання в забруднювальному середовищі;
    — експлуатування обладнання в корозійному середовищі;
    — експлуатування обладнання у вибухонебезпечному середовищі;
    — виконання операцій з вантажами, які можуть призвести до виникнення небезпечних ситуацій, наприклад, при наявності в контейнері гарячого сміття, кислоти, лугів, радіоактивних матеріалів, забрудненого сміття, особливо крихкого сміття, або вибухонебезпечних речовин;
    — експлуатування обладнання на суднах.
    Цей стандарт не застосовують до машинного обладнання, виготовленого до дати публікації цього стандарту.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Матеріали, обладнання, технології та споруди для нафтогазової промисловості» (ТК 146).

    Стандарт набуде чинності: 01.06.2025.
    Кількість сторінок документу = 68.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ПАРТНЕРИ

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2025, ЛЕОНОРМ.