Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 

  • ДСТУ ISO 14064-1:2024 (ISO 14064-1:2018, IDT) "Парникові гази. Частина 1. Вимоги та настанови щодо кількісного визначення і звітності про викиди та видалення парникових газів на рівні організації"
    Цей
    національний стандарт прийнятий методом перекладу, — ідентичний щодо ISO 14065:2020 (версія en) «General principles and requirements for bodies validating and verifying environmental information».
    Цей стандарт прийнято на заміну ДСТУ ISO 14065:2015 «Парникові гази. Вимоги до органів з валідації та верифікації тверджень щодо парникових газів для їх застосування в разі акредитації чи інших форм визнання» (ISO 14065:2013, IDT).
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України
    Цей стандарт визначає принципи та вимоги до органів, які здійснюють валідацію та верифікацію екологічної інформації.
    Будь-які вимоги програми, що стосуються органів, є додатковими до вимог цього стандарту.
    Цей стандарт є галузевим додатком до ISO/IEC 17029:2019, який містить загальні принципи та вимоги до компетентності, послідовної роботи та неупередженості органів, що здійснюють валідацію / верифікацію як діяльність з оцінювання відповідності.
    Цей стандарт містить галузеві вимоги додатково до ISO/IEC 17029:2019.

    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Охорона довкілля» (ТК 82).

    Стандарт набуде чинності:  01.05.2025.
    Кількість сторінок документу = 48.

  • ДСТУ ISO 14064-2:2024 (ISO 14064-2:2019, IDT) "Парникові гази. Частина 2. Вимоги та настанови щодо кількісного визначення, моніторингу та звітності скорочення викидів або збільшення видалення парникових газів на рівні проєкту"
    Цей національний стандартприйнятий методом перекладу, — ідентичний щодо ISO 14064-2:2019 (версія en) «Greenhouse gases — Part 2: Specification with guidance at the project level for quantification, monitoring and reporting of greenhouse gas emission reductions or removal enhancements».
    Цей стандарт прийнято на заміну ДСТУ ISO 14064-2:2015 «Парникові гази. Частина 2. Вимоги та настанови щодо кількісного визначення, моніторингу і звітності про скорочення викидів або збільшення видалення парникових газів на рівні проєкту» (ISO 14064-2:2006, IDT).
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    До цього стандарту внесено такі редакційні зміни:
    — слово «документ», де йдеться про стандарт, замінено на «стандарт»;
    — скорочення «парникові гази» англійською «GHG» замінено на «ПГ» українською;
    — структурні елементи цього стандарту: «Титульний аркуш», «Передмову», «Зміст», «Національний вступ», «Терміни та визначення понять» і «Бібліографічні дані» — оформлено згідно з вимогами національної стандартизації України;
    — у розділі 6 наведено «Національну примітку», виділену рамкою;
    — у розділі «Бібліографія» наведено «Національне пояснення», виділене рамкою;
    — рисунки та примітки оформлено згідно з ДСТУ 1.5:2015;
    — долучено довідковий додаток НА (Перелік національних стандартів України, ідентичних міжнародним нормативним документам, посилання на які є в цьому стандарті).
    Розробник: Технічний
    комітет стандартизації «Охорона довкілля» (ТК 82).
    Стандарт набуде чинності:  01.05.2025.
    Кількість сторінок документу = 48.

  • ДСТУ ASTM D7097:2024 (ASTM D7097-19, IDT) "Оливи моторні. Метод визначення відкладень на поршні за помірно високих температур моделюванням термоокиснення моторної оливи"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу — ідентичний щодо ASTM D7097–19 (версія en) «Standard Test Method for Determination of Moderately High Temperature Piston Deposits by Thermo-Oxidation Engine Oil Simulation Test — TEOST MHT».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей метод випробування поширюється на процедуру визначення маси відкладень, що утворилися на випробувальному стрижні спеціальної конструкції, за багаторазового пропускання 8,5 г моторної оливи по стрижню у вигляді тонкої плівки в умовах каталітичного окиснення за температури 285 о С.
    Міжлабораторні дослідження засвідчили, що застосування цього методу випробування моторної оливи на термоокиснення за помірно високих температур (TEOST MHT2) можливе, якщо маса відкладень міститься в діапазоні від 10 мг до 100 мг. В деяких випадках маса відкладень може становити від 1 мг до 150 мг і більше.
    У цьому методі випробування застосовують запатентований прилад, запатентовану робочу процедуру, а також запатентовані, пронумеровані й зареєстровані стрижні, які можна відстежувати до виробника
    Ці стрижні відповідають вимогам точності й робочим умовам методу, що розглядають
    Значення, подані в одиницях SІ, потрібно розглядати як стандартні.
    Одиниця вимірювання «літр» до системи SІ не належить, але системою SІ дозволено використовувати позначення «л» для кубічного дециметра (дм3), мілілітр «мл» — для кубічного сантиметра (см3). Також системою SІ дозволено спеціальне позначення «мм» як міра довжини.
    Цей стандарт не призначений для вирішення всіх проблем безпеки, якщо такі є, пов’язаних із його використанням. Користувач цього стандарту несе відповідальність за впровадження відповідних методів безпеки, охорони здоров’я та захисту довкілля, а також за визначення застосовності нормативних обмежень перед використанням.
    Цей стандарт розроблено відповідно до міжнародно визнаних принципів стандартизації, які встановлені Рішенням щодо принципів розроблення міжнародних стандартів, настанов та рекомендацій, виданих Комітетом з технічних бар’єрів у торгівлі (ТБТ) Світової організації торгівлі.
    Розробник: Технічний комітет  стандартизації «Стандартизація продуктів нафтопереробки і нафтохімії» (ТК 38), ТОВ «ЗАВОД АВТОХІМІЇ ТА ТЕХНІЧНИХ ОЛИВ «ГРОМ-ЕКС».

    Стандарт набуде чинності: 01.05.2025.
    Кількість сторінок документу = 29.

  • ДСТУ EN 1974:2022 (EN 1974:2020, IDT) "Устатковання для харчової промисловості. Машини для різання скибочками. Вимоги щодо безпеки та гігієни"
    Цей стандарт прийнятий методом перекладу, — ідентичний щодо EN 1974:2020 (версія en) «Food processing machinery — Slicing machines — Safety and hygiene requirements».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт установлює вимоги щодо безпеки та гігієни, які необхідно дотримувати під час проєктування та виробництва, встановлення, навчання, використання, очищення й технічного обслуговування машин для різання, оснащених ножем діаметром понад 150 мм, який приводять у рух електродвигуном, та підставкою для продукту. Ці типи машин призначено для використання в магазинах, ресторанах, супермаркетах, їдальнях тощо для різання харчових продуктів скибочками.
    У цьому стандарті розглянуто всі суттєві небезпеки, небезпечні ситуації та події, пов’язані з машинами для різання, коли їх використовують за призначенням виробника (див. розділ 4).
    Цей стандарт стосується небезпек, що виникають на всіх етапах життєвого циклу машини, згідно з 5.4 EN ISO 12100:2010.
    Цей стандарт не поширюється на автоматичні промислові машини для різання, на які поширюється дія EN 16743:2016.
    Цей стандарт поширюється на такі типи машин для різання на скибочки:
    — машина з горизонтальною подачею продукту;
    — машина з гравітаційною подачею продукту.
    Обидва типи машин можуть мати каретку з ручним або механічним приводом для переміщення продукту до ножа, можуть бути оснащені ручними чи автоматичними пристроями для прийому та транспортування скибочок від машини й можуть бути забезпечені шкалою.
    Цей стандарт поширюється на машини, виготовлені після дати видання цього стандарту.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Продукти з овочів і фруктів, інші харчові продукти та обладнання для їх виробництва» (ТК 24), Відокремлений підрозділ НУБіП України.

    Стандарт набуде чинності:  01.06.2025.
    Кількість сторінок документу = 38.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ПАРТНЕРИ

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2025, ЛЕОНОРМ.