Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ ISO 17892-4:2023 (ISO 17892-4:2016, IDT) "Геотехнічні дослідження та випробування. Лабораторні випробування грунту. Частина 4. Визначення гранулометричного складу"
    Цей стандарт установлює метод визначення гранулометричного складу. Цей стандарт застосовний для визначення гранулометричного складу ґрунту за лабораторних умов просіюванням, седиментацією або поєднанням обох методів, які використовують у геотехнічних дослідженнях. Гранулометричний склад - одна з найважливіших фізичних характеристик ґрунту. Класифікація ґрунтів заснована на гранулометричному складі. Багато геотехнічних і гідрогеологічних властивостей ґрунту пов’язані із гранулометричним складом. Гранулометричний склад визначає ґрунт на основі поділу на дискретні класи розмірів частинок. Розмір кожного класу визначають просіюванням та/або седиментацією. Крупнозернистий ґрунт зазвичай випробовують просіюванням, дрібнозернисті й змішані зерна ґрунту зазвичай випробовують поєднанням методів просіювання та седиментації залежно від складу ґрунту.  Описаний метод просіювання застосовний до всіх незцементованих ґрунтів з розміром частинок менше ніж 125 мм. У цьому стандарті описано два методи седиментації: метод із застосуванням ареометра та метод піпетки.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Автомобільні дороги і транспортні споруди» (ТК 307), Державне підприємство «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М. П. Шульгіна (ДП «ДерждорНДІ»)
    .
    Стандарт набуде чинності:  2024-07-01.

  • ДСТУ EN ISO 19472-2:2022 (EN ISO 19472-2:2022, IDT; ISO 19472-2:2022, IDT) "Лісогосподарські машини. Лебідки. Частина 2. Тягові допоміжні лебідки"
    Цей документ визначає розміри та встановлює вимоги щодо ефективності та безпеки тягових допоміжних лебідок, які використовують у лісовому господарстві для допомоги переміщення під час підйому та спуску підтримуваних ними машин (витягування та гальмування машин). Цей стандарт застосовують до стаціонарних і знімних лебідок та їх компонентів, з’єднань і комунікацій, які використовують з пересувними та самохідними лісогосподарськими машинами, як визначено в ISO 6814:2009, і землерийними машинами, як визначено в ISO 6165:2012. Стандарт також застосовний до дистанційних систем тягових допоміжних лебідок, які встановлюють на відстані від підтримуваної машини. Крім того, цей стандарт установлює вимоги до системи підтримуваної машини та тягової допоміжної лебідки. Стандарт не застосовують до лебідок, які не використовують контрольовану силу троса під час спускання машини, а також до лебідок, які використовують для трелювання, на підіймальних кранах, драглайнах, у напівпідвісних системах трелювання, канатних системах трелювання або складування. Тип основного рушія, який використовують для приводу лебідки для сприяння тязі, цей стандарт не обмежує. Цей стандарт застосовують до тягових допоміжних систем, які використовують на машинах, які без використання цих систем залишаються на схилах нерухомими під своїм незалежним від лебідки керуванням. Лісозаготівельні машини, як визначено в ISO 6814:2009, які використовують як опори чи опорні машини, не входять до сфери застосування цього стандарту. Вимоги щодо безпеки багатьох типів опорних машин входять до сфери застосування ISO 11850:2011.
    Цей стандарт не поширюється на тягові допоміжні лебідки, виготовлені до дати його видання.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Трактори і сільськогосподарські машини» (ТК 69)
    .
    Стандарт набуде чинності:  2024-08-01.

  • КОДЕКС 4:2024 "Настанова з проєктування при будівництві приміщень харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку відповідно до моделей організації харчування"
    Цей кодекс усталеної практики (далі — кодекс) поширюється на проєктування приміщень харчоблоків закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Цей кодекс застосовують при новому будівництві, реконструкції та капітальному ремонті приміщень харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, незалежно від їх форм власності та підпорядкування. Цей кодекс установлює загальні підходи до проєктування приміщень для організації харчування відповідно до Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Цей кодекс установлює комплексний підхід до оновлення інфраструктури харчоблоків та підвищення технологічності виробничих процесів за рахунок переходу на нові стандарти організації харчування. Проєктування приміщень харчоблоків закладів освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, на які поширюється цей кодекс, передбачає комплексний підхід з урахуванням вимог нормативних документів, що відображають специфіку цих приміщень.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Житлове будівництво» (ТК 313), Державна установа «Інститут громадського здоров’я імені О.М. Марзєєва НАМН України», Інститут державного управління та наукових досліджень з цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ІДУ НД ЦЗ ДСНС України)
    .
    Стандарт набув чинності:  2024-05-01.
    Кількість сторінок документу = 60


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.