Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Повідомляємо Вам, що з 01.10.2024 р. вартість сторінки офіційної електронної копії стандарту зросте до 20%. Тому раніше виставлені та ще не сплачені рахунки на придбання Офіційних копій НД в електронному вигляді необхідно оплатити до 27.09.2024 р. ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних копій НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  •  ДСТУ  EN 1434-5:2023 (EN 1434-5:2022, IDT) "Лічильники теплової енергії. Частина 5. Методика повірки"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу, — ідентичний щодо EN 1434-5:2022 (версія en) «Thermal energy meters — Part 5: Initial verification tests».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт установлює вимоги до випробування під час повірки лічильників теплової енергії. Лічильники теплової енергії — це прилади, призначені для вимірювання енергії, яку в теплообмінному контурі поглинає (охолоджування) або віддає (нагрівання) рідина, названа теплоносієм. Лічильник теплової енергії показує кількість теплової енергії в прийнятих одиницях. Цей стандарт поширюється на лічильники лише для закритих систем, в яких перепад тиску за тепловою навантагою є обмеженим. Цей стандарт не застосовують до:
    - вимог щодо електричної безпечності устатковання;
    - вимог щодо безпечності устатковання, що працює під тиском;
    - перетворювачі температури, які монтують на поверхні.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Промислова термометрія» (ТК 65), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» (ДП НДІ «Система»).
    Стандарт 
    набув чинності:  2024-08-01.

  • ДСТУ  ISO 16128-2:2023 (ISO 16128-2:2017, IDT) "Косметична продукція. Настанова щодо технічних визначень і критеріїв для натуральних та органічних косметичних інгредієнтів. Частина 2. Критерії для інгредієнтів та продуктів"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу, - ідентичний щодо ISO 16128-2:2017 (версія en) «Сosmetiсs — Guidelines on technical definitions and criteria for natural and organic cosmetic ingredients and products — Part 2: Criteria for ingredients and products».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт описує підходи для розрахунку натуральних, натурального походження, органічних, органічного походження індексів, які застосовують до категорій інгредієнтів, визначених в ISO 16128-1.
    Цей стандарт також надає основу для визначення натурального, натурального походження, органічного та органічного походження вмісту продуктів на основі характеристик інгредієнта.
    Ані ISO 16128-1, ані цей стандарт не стосуються інформації щодо продукції (наприклад, твер-дження та маркування), безпечності для людини й екології та соціально-економічних міркувань (наприклад, справедливої торгівлі), а також характеристик до пакувальних матеріалів або до нормативних вимог, що застосовують до косметичної продукції. Цей стандарт ґрунтується на ISO 16128-1 та доповнює його. Він призначений для використання разом з ISO 16128-1.
    Розробник: Технічний комітетстандартизаціїї «Продукція парфумерно-косметичної промисловості» (ТК 171), Асоціація «Парфумерія та Косметика України».
    Стандарт набув чинності:  2024-09-01.


Ви можете придбати офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.