Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 

  • ДСТУ EN ISO 6942:2018 (EN ISO 6942:2002, IDT; ISO 6942:2002, IDT) "Одяг захисний. Захист від тепла та вогню. Метод випробування. Оцінювання матеріалів і комбінацій матеріалів, що піддаються дії джерела теплового випромінювання"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу, - ідентичний щодо EN ISO 6942:2002 (версія en) «Protective clothing - Protection against heat and fire - Method of test: Evaluation of materials and material assemblies when exposed to a source of radiant heat» (ISO 6942:2002).
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт установлює два методи (метод А та метод В), які доповнюють один одного, для визначення властивостей матеріалів для теплозахисного одягу, що піддається тепловому випромінюванню.
    Ці випробування проводять на типових одношарових або багатошарових текстильних або інших матеріалах, призначених для теплозахисного одягу. Вони також застосовні до комбінацій цих матеріалів як складеного комплекту теплозахисного одягу зі спідньою білизною чи без неї.
    Метод А призначено для візуального оцінювання будь-яких видозмін матеріалу після дії теплового випромінювання. Методом В визначають захисний ефект матеріалів. Матеріали може бути випробувано або за допомогою обох методів, або лише одного з них.
    Випробування цими двома методами призначено для класифікації матеріалів; однак під час оцінювання або прогнозування придатності матеріалу для захисного одягу треба враховувати додаткові критерії.
    Оскільки випробування проводять за кімнатної температури, результати не обов’язково відповідають поведінці матеріалів за вищих температур навколишнього середовища, й, отже, лише в обмеженій мірі придатні для прогнозування властивостей захисного одягу, виготовленого з випробуваних матеріалів
    .
    Розробник: Технічний комітет комітет стандартизації «Каучуки, гуми та гумові вироби» (ТК 128).

    Стандарт набув чинності:  01.01.2020.
    Кількість сторінох документу = 14.

  • ДСТУ 8202:2015 "Буряки цукрові. Зберігання маточників у стаціонарних сховищах. Загальні вимоги"
    Цей стандарт поширюється на зберігання маточників цукрових буряків у стаціонарних сховищах.
    У стандарті установлено загальні вимоги до технології зберігання маточників у стаціонарних сховищах.
    Розробник: Технічний 
    комітет стандартизації "Насіння і коренеплоди цукрових буряків" (ТК 29), Інститут цукрових буряків Української академії аграрних наук.
    Стандарт набув чинності:  01.04.2017.
     

  • ДСТУ 8201:2015 "Буряки цукрові. Висадковий метод вирощування маточників"
    Цей стандарт поширюється на вирощування маточників цукрових буряків висадковим методом.
    У цьому стандарті установлено загальні вимоги до технології вирощування маточників висадковим методом: розміщення маточних посівів у сприятливих зонах, що забезпечує високу польову схожість насіння, оптимальну густоту та розміри рослин перед збиранням, високу збереженість маточників у коренесховищах.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації "Насіння і коренеплоди цукрових буряків" (ТК 29), Інститут цукрових буряків Української академії аграрних наук.

    Стандарт набув чинності:  01.04.2017.
      

  • ДСТУ  EN 1366-9:2024 (EN 1366-9:2008, IDT) "Випробування інженерних систем на вогнестійкість. Частина 9. Повітроводи систем димовидалення для одного протипожежного відсіку"
    Цей національний стандарт прийнятий методом перекладу, - ідентичний щодо EN 1366-9:2008 (версія en) «Fire resistance tests for service installations - Part 9: Single compartment smoke extraction ducts».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Цей стандарт регламентує метод випробування для визначення вогнестійкості повітроводів систем димовидалення, використовуваних для встановлення лише в одному протипожежному відсіку. Для таких видів застосування систему димовидалення розраховано на функціонування лише до моменту займання всіх наявних горючих матеріалів (pre-flashover stage) (зазвичай до досягнення температури 600 оС).
    Цей метод випробування придатний лише для повітроводів, виготовлених з негорючих матеріалів для чотирибічних повітроводів; на одно-, дво- та трибічні повітроводи він не поширюється.
    Цей метод випробування розроблено для застосування щодо горизонтальних повітроводів систем димовидалення, призначених для встановлення лише в одному протипожежному відсіку.
    Метод випробування, регламентований частиною 9, застосовний лише до повітроводів систем димовидалення, які не проходять через інші протипожежні відсіки. Він відтворює вогневий вплив на стадії розвитку пожежі (до займання всіх наявних горючих матеріалів). Для повітроводів систем димовидалення, які проходять через інші протипожежні відсіки, треба використовувати метод випробування, описаний в EN 1366-8.
    Повітровід систем димовидалення є частиною системи димовидалення, до складу якої входять також димові клапани та вентилятори димовидалення.
    Метод випробування, описаний у цьому стандарті, складний і потребує використання складних засобів вимірювальної техніки. Тому намагатися випробовувати цим методом кілька складаних конструкцій одночасно не рекомендовано
    .
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).

    Стандарт набуде чинності:  01.01.2025.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.