Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам завантажити каталог інформаційних продуктів, видань, баз даних та послуг виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023-2024 роки станом на 22.03.2024 р.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ-Н MEDDEV 2.14/1:2015 (MEDDEV 2.14/1:2012, ІDT) "Настанови щодо медичних виробів питання розмежування та класифікації медичних виробів для діагностики in vitro (IVD). Настанова для виробників і призначених органів з оцінки відповідності"
    Ця настанова для виробників і призначених органів з оцінки відповідності», прийнята методом перекладу, і дентична щодо MEDDEV 2.14/1:2012 (версія en) «Guidelines on medical devices — IVD Medical Device Borderline and Classification issues — A guide for manufacturers and notified bodies». Ця настанова підпадає під сферу дії Директиви Європейського Союзу 98/79/ЕС, прийнятої в Україні як Технічний регламент щодо медичних виробів для діагностики in vitro, та Директиви Європейського Союзу 93/42/ЕЕС, прийнятої в Україні як Технічний регламент щодо медичних виробів. Ця настанова містить вимоги, які відповідають законодавству України.
    До настанови внесено такі редакційні зміни:
    - структурні елементи настанови: «Титульний аркуш», «Передмову», «Національний вступ», першу сторінку та «Бібліографічні дані» - оформлено згідно з вимогами національної стандартизації України;
    - вилучено попередній довідковий матеріал «Передмова» до MEDDEV 2.14/1;
    - долучено «Національне пояснення».
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Клінічні лабораторні дослідження та системи для діагностики in vitro» (ТК 166), Громадська організація «Всеукраїнська Асоціація клінічної хімії та лабораторної медицини», ДУО «Політехмед».
    Стандарт набув чинності  2016-04-01.
    Кількість сторінок документу = 12

  • ДСТУ 9245:2023 "Картон гофрований. Технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на гофрований картон, призначений для виготовлення тари (ящиків, коробок, лотків, виробів складної конфігурації тощо) та допоміжних пакувальних засобів (вкладок, ґраток, обичайок, прокладок, амортизаторів) для транспортування та зберігання різних видів товарів.
    Стандарт не поширюється на спеціально оброблений картон.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Продукція целюлозно-паперової промисловості» (ТК 37).
    Стандарт набуде чинності  2024-04-01.
    Кількість сторінок документу = 19

  • ДСТУ 9242:2023 "Настили решіткові сталеві. Загальні технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на настили решіткові сталеві, які виготовляють на спеціальному автоматизованому обладнанні за допомогою контактного зварювання або холодного запресування та які призначено для застосування у промисловому й цивільному будівництві для влаштування майданчиків технічного обслуговування, робочих майданчиків, промислових та морських платформ, естакад, стелажних складів, протекторних покриттів, огородження, дизайнерського оформлення будівель, ландшафтного будівництва. Стандарт встановлює загальні вимоги до класифікації настилів решіткових сталевих, вихідних матеріалів, геометричної точності, маркування, випробування.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Металобудівництво» (ТК 301), ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій ім. В. М. Шимановського».
    Стандарт набуде чинності  2024-04-01.  
    Кількість сторінок документу = 19

  • ДСТУ 9244:2023 "Вироби сталеві для підвісних стель будівель і споруд. Технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на вироби сталеві для підвісних стель (далі – ВСПС) із тонколистової сталі, які виготовляють методом холодного формування та які призначено для застосування як конструктивно-декоративні системи з широким асортиментом модульних елементів для оздоблення в процесі будівництва, реконструкції чи ремонту внутрішніх поверхонь перекриттів (покриттів) приміщень будівель і споруд будь-якого призначення, класу пожежної безпеки, ступеня вогнестійкості. Вимоги цього стандарту стосуються виробів, які згідно з ДСТУ-Н Б EN 1993-1-3 належать до конструкцій класу ІІІ. Цей стандарт не містить вимог та рекомендацій щодо проектування. Цей стандарт установлює загальні вимоги до основних, допоміжних та оздоблювальних елементів ВСПС, їхніх видів, класифікації, параметрів та вихідних матеріалів. Цей стандарт застосовний до підвісних стель, для влаштування яких як оздоблювальні матеріали використовують мінеральні плити (м’які, тверді) щільністю до 140 кг/м3, а також металеві та композитні матеріали, розраховані на розподілене навантаження від 3,5 кг/м2 до 16 кг/м2 з урахуванням ізоляційних матеріалів, які може бути укладено поверх оздоблювальних матеріалів.
    Вимоги цього стандарту не поширюються на підвісні стелі з гіпсокартонних плит чи подібних до них матеріалів, а також на спеціальні та натяжні стелі.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Металобудівництво» (ТК 301), ТОВ «Український інститут сталевих конструкцій ім. В. М. Шимановського».
    Стандарт набуде чинності  2024-04-01.   
    Кількість сторінок документу = 21

  • ДСТУ EN 12321:2017 (ЕN 12321:2003 + А1:2009, IDT) "Гірниче устатковання для підземних робіт. Конвеєри скребкові. Вимоги щодо безпеки"
    Цей стандарт установлює вимоги щодо безпеки шахтних скребкових конвеєрів та охоплює приводи конвеєрів, пристрій зворотного ходу, риштаки, ланцюгові блоки, пристрої для натягування та блокування ланцюгів. Цей стандарт охоплює скребкові конвеєри, які виготовлено після дати його прийняття.
    Цей стандарт не охоплює допоміжного устатковання: перевантажувачі та скребкові конвеєри, що є частиною рудних бункерних систем або працюють на просип, на системи подавання й напрямні пристрої, на технічні вимоги до безкабельних пультів дистанційного керування, на силові установки зі стисненим повітрям, на інше устатковання, сполучене з елементами конвеєра. Скребкові конвеєри призначено лише для транспортування вугілля та породи.
    Примітка. Скребкові конвеєри можна використовувати як базову напрямну для виймальних машин (очисних комбайнів та стругових установок) і, за потреби, як сполучення між механізованим кріпленням та виймальною машиною.
    У цьому стандарті наведено небезпеки, небезпечні ситуації та випадки в шахтах під час використання скребкових конвеєрів за прямим призначенням.
    Цей стандарт не охоплює небезпеки, що спричиняє електроустатковання конвеєра, пилоподавлення чи рудничний газ. Стандарт не містить вимог щодо небезпеки від шуму, такий стандарт перебуває на стадії розробляння.
    Цей стандарт призначено для виробників, які виготовляють та реалізують готову продукцію, і для виробників, які складають нові конвеєри з покупних деталей, складальних одиниць та комплектувальних частин.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Засоби та системи автоматизації технологічних
    процесів, пакування та контейнеризації» (ТК 98).
    Стандарт набув чинності  2019-10-01
    .   
    Кількість сторінок документу = 16


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.