Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ...

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)
 

В цьому розділі нашого сайту ведеться підтримка та супровід клієнтів, які придбали програмне забезпечення та бази даних, що розроблені у науково-інформаційному центрі "ЛЕОНОРМ". Вибравши сторінку відповідної системи, можна  дізнатися про вихід нових версій відповідних програмних продуктів та отримати відповіді на питання, що Вас цікавлять:

Увага! Від 15 вересня 2023 року в НІЦ "ЛЕОНОРМ" змінено номер телефону технічної підтримки інформаційних систем "ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ" та "LeoMETR": (095)0665359 (оператор "Vodafone"). Чинними для звернень з питань технічної підтримки інформаційних систем виробництва НІЦ "ЛЕОНОРМ" ("ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ" та "LeoMETR") і нашого Веб-порталу (www.Leonorm.com.ua) тепер є два номери (095)0665359 (оператора "Vodafone") та (096)4266494 (оператора "Київстар").

Е-mail: si@leonorm.lviv.ua

Нова адреса E-mail: LeoNormInfo@gmail.com
Якщо спроба надіслати нам електронного листа на адресу Е-mail: si@leonorm.lviv.ua виявилась невдалою, пропонуємо скористатись альтернативною поштовою скринькою
LeoNormInfo@gmail.com
 

Наша сторінка у Facebook : facebook.com/Leonorm.com.ua
Приєднуйтесь !

Наш канал на youtube: youtube.com/channel/UCG6sh1vYsqxksDIuLO1Hgpg/featured

 

Пропонуємо також:

Посилання на програму addshortcut.exe , що коректно створює підключення нової бази даних та створює для неї ярлик на робочому столі програми - addshortcut.zip. Ця програма може допомогти уникнути проблем з OLE-компонентами при підключенні баз даних. 

Посилання на програму AutoRegOCX.exe , що коректно реєструє в операційній системі Windows необхідні OLE-компоненти (leonorm.com.ua/UPDATE/AutoRegOCX.zip)

Посилання на файл-архів для перевстановлення  Microsoft_XML_v4.0_SP3 :  leonorm.com.ua/UPDATE/Microsoft_XML_v4.0_SP3.zip 

Посилання на програму RuntimePack_x86_x64.exe  (drive.google.com/open?id=18-W3mz5rg2rbr_Gw8zgsC5p5JTjBfUnP) - це набір системних компонентів для Windows починаючи від версії 2000 і закінчуючи Windows 10. Потрібен він тим, хто при запуску програм, бачить помилку на перший погляд не пов'язану з самими продуктом безпосередньо (наприклад, не вистачає якогось DLL файлу або бібліотеки).

УВАГА ! Рекомендуємо під час встановлення ІС "ЛЕОНОРМ-ІНФОРМ" та  "LeoMETR" на Windows 10/ Windows 7/ Windows 8 проводити  інсталяцію у папку "Документи" (тобто інсталювати у папку "Documents\LEONORM\") поточного користувача. Для локального встановлення Бази даних пропонуємо використовувати папку "Документи" (тобто розпаковувати БД у папку "Documents\LEONORM\") поточного користувача.
 

 


ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.