Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

Увага! З 24.03.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту складає 46 грн.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ CEN/TS 14751:2008 "Зварювання. Використання дифракційно-часового методу (TOFD) для контролю зварних швів"
    Цей стандарт визначає застосування методу «Time-of-Flight» дифракції (TOFD) для напів- і повністю автоматичного ультразвукового контролю зварних з’єднань металевих матеріалів, виконаних зварюванням плавленням з товщиною стінки, що дорівнює або перевищує 6 мм. Головним чином метод призначений для контролю зварних з’єднань з повним проплавленням і простою геометрією - пластин, труб, посудин — де і шов, і основний метал виконані з низьколегованих вуглецевих сталей. Там, де це визначено, TOFD може бути використано для інших типів матеріалів, що характеризуються низьким загасанням ультразвуку (особливо внаслідок розсіювання). Визначені в цьому стандарті ультразвукові параметри, які залежать від матеріалу, наведені для сталей, що мають швидкість звуку (5920 ± 50) м/с (для поздовжньої хвилі) і (3255 ± 30) м/с (для поперечної хвилі). Це потрібно брати до уваги, коли досліджують матеріали з іншою швидкістю звуку. Цей стандарт має посилання на базовий стандарт ENV 583-6 і забезпечує настанову щодо особливостей використання і обмежень методу TOFD для виявляння, визначання місця розташування, вимірювання розмірів і оцінювання характеристик несуцільностей у зварних швах, виконаних методом плавлення. TOFD може бути використаний або як единий метод, або разом з іншими методами неруйнівного контролю, як під час виробничого (перед експлуатацією), так і під час експлуатаційного контролю.
    Стандарт  набув  чинності  2011-01-01.
    Кількість сторінок документу = 31

  • ДСТУ EN 327:2009 "Теплообмінники. Конденсатори з примусовим повітряним охолодженням. Процедура випробування для встановлення характеристик (EN 327:2000, ІDT)"
    Цей стандарт поширюється на повітряні конденсатори з примусовим повітряним охолодженням, без повітроводів, які мають суху поверхню повітряної сторони, усередині якої відбувається змінення фаз холодоагенту. Цей стандарт установлює єдині методи визначення робочих характеристик конденсаторів. Цей стандарт не поширюється на повітряні конденсатори, призначені переважно для встановлення в агрегатованому обладнанні або в обладнанні заводського складання. Цей стандарт не поширюється на повітряні конденсатори із вбудованими переохолоджувачами.
    Стандарт  набув  чинності  2012-01-01.
    Кількість сторінок документу = 24

  • ДСТУ 8422:2015 "Треста конопляна. Технічні умови"
    Цей стандарт поширюється на конопляну тресту , одержану з конопляної соломи росяним або водяним мочінням і призначену для вироблення довгого і короткого волокна.
    Стандарт  набув  чинності  2017-07-01.
    Кількість сторінок документу = 19

  • ДСТУ EN 71-2:2022 (EN 71-2:2020, IDT) "Безпечність іграшок. Частина 2. Займистість"  
    Цей стандарт встановлює категорії легкозаймистих матеріалів, які заборонені в усіх іграшках, та вимоги до займистості певних іграшок, коли на них діє слабке джерело займання. Цей стандарт містить загальні вимоги, що стосуються всіх іграшок, а також конкретні вимоги та методи випробувань, що стосуються наведених нижче іграшок, які вважають такими, що становлять найбільшу небезпеку:
    - іграшки, що їх носять на голові: бороди, вуса, перуки тощо, зроблені з ворсу чи спадаючих елементів; маски; капюшони, головні убори тощо; проте за виключенням капелюхів з паперу та картону без прикрас або елементів кріплення;
    - іграшкові маскарадні костюми та іграшки, призначені для носіння дитиною під час гри;
    - іграшки, усередині яких може розміститися дитина та виготовлені з текстилю та/або полімерних листів і плівок;
    - м'яконабивні іграшки.

    Стандарт  набув  чинності  2023-04-05.
    Кількість сторінок документу = 32

  • ДСТУ ISO 16474-3:2022 (ISO 16474-3:2021, IDT) "Фарби та лаки. Методи впливу лабораторних джерел світла. Частина 3. Флуоресцентні УФ- лампи"
    Цей стандарт визначає методи впливу на покриття флуоресцентних ультрафіолетових ламп, тепла та води в апаратах, призначених для відтворення атмосферних впливів, які виникають, коли матеріали піддаються впливу природного денного світла або денного світла, що проходить через віконне скло за умов реальної кінцевої експлуатації. Покриття піддають впливу різних типів флуоресцентних УФ- ламп за контрольованих умов навколишнього середовища (температура, вологість та/або вода). Різні типи флуоресцентних УФ- ламп можна використовувати, щоб задовольнити всі вимоги для випробування різних матеріалів. Підготовка зразків та оцінювання результатів описані в інших стандартах ISO для конкретних матеріалів. Загальні вказівки наведено в ISO 16474-1.
    Розробник:Технічний комітет стандартизації «Лаки та фарби» (ТК 168).
    Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
    Кількість сторінок документу = 21

  • ДСТУ ISO 3233-1:2022 (ISO 3233-1:2019, IDT) "Фарби та лаки. Визначення об’ємної частки нелетких речовин. Частина 1. Метод визначення частки нелетких речовин та густини сухої плівки за законом Архімеда з використанням випробовуваної пластини з покриттям"
    Цей стандарт встановлює метод визначення об'ємної частки нелетких речовин, NVv, у лакофарбових і подібних матеріалах вимірюванням густини висушеного покриття для будь- яких заданих температури й тривалості сушіння або тверднення. Цей метод визначає вміст нелетких речовин безпосередньо після нанесення. Також, стандарт сприятиме усуненню технічних бар’єрів у торгівлі та запобігання їх виникненню, підтримання конкурентоспроможності вітчизняної продукції на міжнародному ринку.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Лаки та фарби» (ТК 168).

    Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
    Кількість сторінок документу = 16

  • ДСТУ EN IEC 60320-2-1:2022 (EN IEC 60320-2-1:2021, IDT; IEC 60320-2-1:2018, IDT) "З’єднувачі для електроприладів побутової та аналогічної загальної призначеності. Частина 2-1. З’єднувачі для швацьких машин"
    Цей стандарт застосовують до з’єднувачів спеціального призначення для побутових швацьких машин. Ці з’єднувачі для швацьких машин призначені лише для змінного струму та мають номінальну напругу не більше ніж 250 В і номінальний струм не більше ніж 2,5 А. З’єднувачі швацької машини можуть мати два чи більше контактів залежно від наявності елементів керування або кіл, необхідних для роботи швацької машини, й можуть бути з уземлювальним контактом чи без нього.
    Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
    Кількість сторінок документу = 11

  • ДСТУ ISO 7384:2022 (ISO 7384:1986, IDT) "Корозійні випробування в штучній атмосфері. Загальні вимоги"
    Цей стандарт визначає загальні вимоги до зразків, апаратури та процедури корозійних випробувань у штучній атмосфері. Він застосовується до металів і сплавів із постійним, тимчасовим антикорозійним захистом або без них. Вимоги, зазначені в цьому стандарті, призначені для застосування в інших стандартах із корозій ними випробуваннями в штучній атмосфері, таких як прискорені методи випробування та виробництва нових камер.
    Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
    Кількість сторінок документу = 10

  • ДСТУ EN ISO 13788:2022 (EN ISO 13788:2012, ІDТ; ISO 13788:2012, ІDТ) "Гігротермічні показники будівельних конструкцій та будівельних елементів. Методи розрахунку тепловологісного стану, оцінки критичної поверхневої вологості та конденсації"
    Цей стандарт надає спрощені методи розрахунку стосовно:
    а) Температури внутрішньої поверхні будівельної конструкції або будівельного елемента, при зниженні відповідно якої з урахуванням внутрішньої температури та відносної вологості можливо утворення цвілі.
    b) Оцінки ризику внутрішньопорової конденсації внаслідок дифузії водяної пари.
    c) Періоду, необхідного для висихання вологи з будь- якого джерела в прошарку між двома шарами з високим опором паропроникності, та можливості виникнення внутрішньопорової конденсації в інших місцях конструкції під час процесу сушіння.

    Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
    Кількість сторінок документу = 39

  • ДСТУ EN 14135:2022 (EN 14135:2004, IDT) "Покриви. Визначення вогнезахисної здатності"
    Цей стандарт встановлює метод визначення здатності покриву захищати вироби, що знаходяться під ним, від пошкодження під час вогневого впливу з заданими параметрами.
    Розробник:Технічний комітет стандартизації «Лаки та фарби» (ТК 168).

    Стандарт  набуде  чинності  2023-06-01.
    Кількість сторінок документу = 10

  • ДСТУ 9210:2023 "Судово- технічна експертиза документів. Терміни та визначення понять"
    Цей стандарт встановлює та систематизує українські терміни та визначення, що відображають систему визначень в частині судово-технічної експертизи документів. Стандарт призначений для застосування особами, які виконують судово-технічну експертизу документів. Терміни, встановлені цим стандартом, чинні для застосування у всіх видах документації та літератури в галузі судово-технічної експертизи документів, що входять в сферу дії робіт зі стандартизації і (або) використовують результати цих робіт.
    Стандарт  набуде  чинності  2023-08-01.
    Кількість сторінок документу = 40


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.