Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

Пропонуємо Вам замовляти Офіційні копії НД в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи  "ЛЕОНОРМ-Інформ", або в магазині у нас на сайті, або листом на E-mail: mark@leonorm.lviv.ua ... Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

  • ДСТУ EN IEC 61439-2:2022 (EN IEC 61439-2:2021, IDT; IEC 61439-2:2020, IDT) "Устатковання розподілення та керування комплектне низьковольтне. Частина 2. Силове комплектне устатковання розподілення та керування"
    Цей стандарт установлює спеціальні вимоги до силового низьковольтного комплектного устаткованнярозподілення та керування (у цьому стандарті скорочення «СНКУ», див. 3.1.101), зазначеного нижче:
    - низьковольтне комплектне устатковання (далі — НКУ), номінальна напруга яких не перевищує
    1 000 В змінного струму чи 1 500 В постійного струму;
    - НКУ, спроєктоване на номінальну частоту вхідного живлення чи джерел живлення, що не перевищує 1 000 Гц;
    - НКУ для внутрішнього та зовнішнього встановлення;
    - стаціонарне чи пересувне НКУ в оболонках або без них;
    - НКУ, призначене для використання у зв’язку з виробництвом, передаванням, розподіленням та перетворенням електричної енергії, а також для керування обладнанням, що споживає електричну енергію, та для відповідного оброблення даних;
    - НКУ, призначене для використання за спеціальних умов експлуатування, наприклад, на суднах і залізничних транспортних засобах за умови дотримання інших відповідних спеціальних вимог
    Цей стандарт також поширюється на НКУ для використання у фотоелектричних установках, позначене як фотоелектричне НКУ (далі - ФНКУ). Конкретні характеристики, спеціальні умови експлуатування та вимоги до ФНКУ наведено в додатках DD, EE та FF. Цей стандарт містить додаткові вимоги до СНКУ, призначеного для використання як частини електричного обладнання машин, і їх можна застосовувати додатково до вимог, наведених у IEC 60204-1. Цей стандарт застосовують до всього НКУ, незалежно від того, чи їх розроблено, виготовлено та перевірено одноразово, чи їх повністю стандартизовано та виготовляють серійно. Виготовлення та/або збирання може виконувати організація, яка не є розробником (див. 3.10.1 IEC 61439-1:2020).
    Цей стандарт не застосовують до окремих пристроїв, наприклад автоматичних вимикачів, запобіжників-вимикачів та автономних комплектувальних виробів, таких як пускачі двигунів, системи та обладнання силових електронних перетворювачів, імпульсні джерела живлення, джерела безперебійного живлення, базові електроприводи, комплектні електроприводи, системи електроприводів із регульованою швидкістю, автономні системи накопичення енергії (системи акумуляторів і конденсаторів) та інше електронне обладнання, яке відповідає вимогам доречного стандарту на виріб. Цей стандарт описує їх убудовування в СНКУ або порожню оболонку, яку використовують як частину СНКУ.
    Для деяких застосовань, таких як вибухонебезпечні середовища, функціональна безпека, може виникнути потреба в дотриманні вимог інших стандартів або законодавства додатково до зазначеного в серії IEC 61439.
    Цей стандарт не поширюється на конкретні типи НКУ, на які поширюються інші частини IEC 61439.
    Цей стандарт застосовують до НКУ, на яке не поширюються інші частини цього стандарту.
    Якщо місцеве законодавство не встановлює додаткових вимог, то обладнання в межах сфери застосування цього стандарту, яке відповідає вимогам цього стандарту, вважають таким, що відповідає основним вимогам безпеки. Це охоплює повністю перевірені варіанти можливих характеристик, наприклад, вибір користувачем захисту від випадкового контакту з небезпечними струмовідними частинами з IPXXB або IP3XD. Якщо між користувачем і виробником узгоджено спеціальні вимоги, які не повністю визначено в цьому стандарті, наприклад, (I) частину НКУ не охоплено цим стандартом, (II) на місці встановлення наявна небезпечна вібрація, (III) виникають надзвичайні коливання напруги під час експлуатування чи (IV) можливий несприятливий вплив звукових або ультразвукових джерел, то може бути потрібним оцінювання ризику та/або додаткові чи жорсткіші випробування, щоб продемонструвати виконання основних вимог безпеки.
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Силові перетворювачі» (ТК 31).
    Стандарт набуде чинності:  2024-08-
    01.
    Кількість сторінок документу = 47
     


Ви можете придбати офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  LeoMetr 2  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.