Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

LeoMetr 2

1 серпня 2023 року ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» перейшов на спрощену систему оподаткування З групи ставка єдиного податку 3% з ПДВ 20%. З 01.08.2023 р. в НІЦ "ЛЕОНОРМ" орієнтовна вартість 1 сторінки паперової офіційної копії стандарту = 54.90 грн. включно з ПДВ.

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм"
або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 • ДСТУ EN 528:2022 (EN 528:2021, IDT) "Устатковання на рейковому ходу для укладання та видавання вантажів зі складу. Вимоги щодо безпеки для машин укладання/видавання"
  Цей стандарт застосовують до всіх типів устатковання для укладання та видавання вантажів на рейковому ходу всередині та зовні проходів, для укладання та видавання одиничних вантажів та/або довгомірних вантажів, таких як пруткові матеріали, та/або для комплектації замовлень чи аналогічних робіт. Ці машини оснащено засобами підіймання вздовж щогли та можуть мати бокові завантажувальні пристрої. Також долучено транспортне обладнання, яке використовують для переходу між проходами. Керування машинами може бути ручним або повністю автоматичним. Допоміжні транспортні засоби, пов’язані з машинами укладання/видаванняналежать до вантажозахоплювальних пристроїв (LHD). Посилання в цьому стандарті на стелажі, будівлі та системи застосовують лише в тих випадках, коли необхідно оцінити небезпеки та ризики під час їх взаємодії з машинами укладання/видавання. У цьому стандарті розглянуто всі суттєві небезпеки, що стосуються обладнання для укладання та видавання вантажів на рейковому ходу, під час його використання в умовах, передбачених виробником, охоплюючи розумно прогнозоване неправильне використання. Цей стандарт застосовують до машин та обладнання, виготовлених після дати видання цього стандарту. Вимоги щодо безпеки та/або заходів безпеки в цьому стандарті стосуються устатковання, що використовують в умовах закритого приміщення. Проте додаткові оцінки ризиків та заходів безпеки необхідно розглядати для використання у важких умовах, наприклад, за екстремально високих температур, навантажень, характер яких може призвести до небезпечної ситуації (наприклад, особливо крихкі вантажі, вибухові речовини), під час землетрусів, а також під час контакту з харчовими продуктами.
  Розробник:  Технічний комітет «Крани, підйомні пристрої та відповідне обладнання» (ТК 16)
  Стандарт  набуде чинності  2023-09-01.
  Кількість сторінок документу =
  84


Ви можете замовити офіційні копії цих та інших стандартів в електронному магазині на порталі "Леонорм" або надіславши замовлення на Е-mail: mark@leonorm.lviv.ua або на тел./факс: +38(032)2601151, +38(050)8065311.ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

  БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України Нова БД "Нормативно-правові документи ветеринарної медицини"   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2023, ЛЕОНОРМ.