Головна сторінка бізнес-порталу "Леонорм"

 

ТОВ «НІЦ «ЛЕОНОРМ» є Офіційним партнером ДП «УкрНДНЦ» та уповноваженим на реалізацію Офіційних текстів НД в електронному вигляді. Строк надання послуги: протягом 1-2 робочих днів після надходження грошових коштів..

КОНТАКТИ НОВИНИ РЕЄСТРАЦІЯ МАГАЗИН НОРМАТИВНІ АКТИ ПОШУК (RUS)

 

Нові надходження нормативних документів українською мовою:

 

  • ДСТУ 9288:2024 "Організація і технологія ремонту, підсилення та відновлення будівельних об’єктів. Загальні вимоги"
    Цей стандарт поширюється на проєктування, виконання та приймання робіт з ремонту, підсилення і відновлення будівельних конструкцій та об’єктів з урахуванням їхнього технічного стану й технічної придатності.
    Цей стандарт установлює організаційно-технологічні вимоги щодо забезпечення технічної (експлуатаційної) придатності наявних будинків, будівель, споруд будь-якого призначення, їх комплексів і частин, лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (далі - об’єктів).
    Цей стандарт застосовують під час розроблення проєктної організаційно-технологічної документації об’єктів, яка має забезпечувати підтримання технічної придатності об’єктів після прийняття їх в експлуатацію.
    За окремими видами об’єктів, їх ремонтів та підсилення як доповнення до цього стандарту потрібно враховувати вимоги нормативних документів, що відображають специфіку таких об’єктів
    .
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Будтехнології» (ТК 309), Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».

    Стандарт набуде чинності:  01.01.2025.
      

  • ДСТУ EN 13501-4:2024 (EN 13501-4:2016, IDT) "Пожежна класифікація будівельних виробів і будівельних конструкцій. Частина 4. Класифікація за результатами випробувань на вогнестійкість компонентів систем протидимного захисту"
    Цей стандарт установлює процедуру класифікації компонентів систем протидимного захисту за даними, отриманими під час випробувань на вогнестійкість, які входять до сфери застосування відповідних методів випробувань. До сфери застосування цього стандарту входить також класифікація на підставі сфери розширеного застосування результатів випробувань.
    Виробами, на які поширюється цей стандарт, є:
    - повітроводи систем димовидалення;
    - димові клапани;
    - протидимові завіси;
    - вентиляційні пристрої механічного димо- та тепловидалення (вентилятори), зокрема й їхні з’єднувальні елементи;
    - вентиляційні пристрої природного димо- та тепловидалення.
    Відповідні документи, які містять опис відповідних методів випробувань, які було розроблено для цих виробів, перелічено в розділі 2
    .
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Пожежна безпека та протипожежна техніка» (ТК 25).

    Стандарт набуде чинності:  01.01.2025.
      

  • ДСТУ IEC TR 61850-10-3:2024 (IEC TR 61850-10-3:2022, IDT) "Комунікаційні мережі та системи для автоматизації електроенергетичних підприємств. Частина 10-3. Функційне тестування систем відповідно до вимог IEC 61850"
    Цей національний стандарт прийнятий методом передруку, - ідентичний щодо IEC TR 61850-10-3:2022 (версія en) «Communication networks and systems for power utility automation - Part 10-3: Functional testing of IEC 61850 systems».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Зважаючи на потреби користувачів, до цього стандарту внесено таку редакційну зміну - долучено національний довідковий додаток НА, у якому подано перелік національних стандартів України, ідентичних європейським нормативним документам, посилання на які є в цьому стандарті
    .
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Керування енергетичними системами та пов’язані з ним процеси інформаційної взаємодії» (ТК 162).

    Стандарт набуде чинності:  01.04.2025.
    Кількість сторінох документу = 16.

  • ДСТУ IEC TR 61850-7-6:2024 (IEC TR 61850-7-6:2019, IDT) "Комунікаційні мережі та системи для автоматизації електроенергетичних підприємств. Частина 7-6. Настанови щодо визначення основних профілів програм (BAPs) відповідно до вимог IEC 61850"
    Цей національний стандарт прийнятий методом передруку, - ідентичний щодо IEC TR 61850-7-6:2019 (версія en) «Communication networks and systems for power utility automation - Part 7-6: Guideline for definition of Basic Application Profiles (BAPs) using IEC 61850».
    У цьому національному стандарті зазначено вимоги, які відповідають законодавству України.
    Зважаючи на потреби користувачів, до цього стандарту внесено таку редакційну зміну - долучено національний довідковий додаток НА, у якому подано перелік національних стандартів України, ідентичних європейським та міжнародним нормативним документам, посилання на які є в цьому стандарті
    .
    Розробник: Технічний комітет стандартизації «Керування енергетичними системами та пов’язані з ним процеси інформаційної взаємодії» (ТК 162).

    Стандарт набуде чинності:  01.04.2025
    .



ПРОДУКЦІЯ ТА ПОСЛУГИ

СУПРОВІД ПРОДУКТІВ

 СИСТЕМИ

ПОСИЛАННЯ

КЛІЄНТИ

ДОПОМОГА

Сторінка "ЛЕОНОРМ" на facebook

    БД «Електронний Реєстр Технічних регламентів України  Актуалізація Ваших НД   http://www.germiona.com.ua/  
 

 

Copyright © 2004-2024, ЛЕОНОРМ.